Михайло Лаба: «Іду перемагати»

Михайла Лабу особливо представляти не треба. Його добре знають не лише на Ужгородшині, а й по всій області. Має досвід депутатської роботи: був обраним у Невицьку сільраду чотирьох скликань, районну раду – двох скликань. Вже дев’ять років головує у Невицькому. Є президентом Всеукраїнської асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України. Освіта вища, спеціаліст з правознавства. У цьому році закінчує ще Національну академію при президентові України за спеціальністю «публічне управління та адміністрування».

 

Багато було запитань: чи дійсно Михайло Лаба балотуватиметься у народні депутати по 70-ому виборчому округу? Це дійсно так. Ось що розповів Михайло Михайлович:

 

– Коли почалася передвиборна кампанія, мені, як місцевому слузі народу, який з 1998 року показав практичні результати в розбудові можливостей місцевого самоврядування, було складно не приєднатися до помітних змін сьогодення, запропонованих командою ЗЕ – «Слуга народу», яка мені імпонує.

 

Чітко визначилася ділянка моєї участі у цій непростій кампанії. Знаю, що 70-ий виборчий округ з центром у Сваляві – один з найбільших, у нього входять аж 5 районів області. Це мене не лякає. Я добре знаю специфіку і проблематику цих районів, чітко усвідомлюю політичні процеси, які тут відбуваються. Маю готові рецепти та реальні приклади, як цим районам вийти з депресії.

 

Якщо хтось казатиме, що, мовляв, я там чужий, то це неправда. Мої батьки і я народилися у селі Тур’я Поляна, що на Перечинщині. Там у нас дуже велика родина, яка цінує місцеві традиції і звичаї. Мені не байдужа доля цих гірських районів, де пройшли моє щасливе дитинство та юність .

 

Нині у передвиборному марафоні по виборчому округу №70 беруть участь 13 кандидатів у депутати Верховної Ради. Кожен з них має свої переваги та пропозиції. На жаль, не об’єднує їх спільна консолідація та стратегія розвитку населених пунктів.

 

Я б свою діяльність, як народний обранець, скажімо, розпочав з того, що в зворотньому зв’язку з представниками громадського руху цих районів розробив стратегію і концепцію розвитку туристичного та економічного потенціалу. Увагу приділив би розвитку малого та середнього бізнесу на рівні обласних програм, не говорячи про державні програми. Не забув би про відшкодування суми витрат за проценти отриманих кредитів, які як механізм розвитку, для підприємців відсутні. Слід звернути увагу на те, що спільного бачення розвитку районів у влади,  бізнесу та громадськості нема. Відсутні чіткі гарантії правил розвитку. Не кажу вже про відсутність якісних доріг, належної соціальної інфраструктури, освітлення вулиць, системи очистки. Є велика проблема з питною водою. Банально відсутня навіть злагоджена мережа пасажирських перевезень. Вона є, але недосконала і постійно критикується. Катастрофічна ситуація з наданням медичних послуг у віддалених селах.

 

В освіті та закладах культури, та й в цілому у бюджетній сфері, замала оплата праці. Таке відчуття, що за останні двадцять років у цих районах все залишилося на рівні виживання.

 

Маю досвід певних економічних проривів для невеликих громад. Маю матрицю успіхів,  яку можна накласти на ці райони. Зможу консолідувати громади, політичні групи на різних рівнях влади, адже єдиною метою всіх цих районів є самодостатність та спроможність жити краще.

 

21 липня прошу всіх прийти на виборчі дільниці і закріпити  голосування нашою спільною перемогою – іду на вибори, щоб перемогти!

 

Михайло Лаба – "Слуга Народу"

Михайло Лаба – єдиний кандидат від політичної партії «Слуга Народу» в окрузі 70!Підтримайте команду Президента! Приходьте на вибори 21 липня і зробіть правильний вибір!

Geplaatst door Слуга Народу – Михайло Лаба – Округ 70 op Dinsdag 9 juli 2019

clipnews