Мер Ужгорода Андріїв “скасував” перемогу лікаря на посаду директора пологового будинку, останньому ще й спалили авто (документ)

Після вчорашнього опублікування відео-скарги колективу Ужгородського пологового будинку на корупційні дії «братів Андріївих», пов’язане із затягуванням підписання керівництвом міста договору із новообраним керівником Вікторією Пантьо, з’явились нові «корупційні рішення Андріївих».

 

Ужгородські лікарі виступили проти бандитських методів залякування мером Ужгорода Андріївим

Колектив Ужгородського пологового будинку виступив проти бандитів, хабарників і злодіїів. Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та його брат, депутат Закарпатської облради Андрій Андріїв залякують лікарів, двічі була підпалена автівка лікаря Вікторії Пантьо. Колектив пологового стверджує, що посада директора Ужгородського перинатального центру була продана особі, що притягалася до відповідальності за корупцію. При цьому Андріїви кажуть, що вони знаходяться у дружнії стосунках з керівником Офісу Президента України Андрієм Богданом. Ужгородські лікарі просять Президента України Володимира Зеленського негайно втрутитися у ситуацію і поставити на місце мера Ужгорода Андріїва та депутата Закарпатської облради Андрія Андріїва.На Закарпатських правоохоронців, як завжди, немає надії бо вони на зарплаті у відомих хабарників.Відео – Вікторія Пантьо.

Geplaatst door Трибуна op Maandag 29 juli 2019

 

30 липня на сайті Ужгородської міської ради терміново з’явились розпорядження міського голови Б.Андріїва і проект рішення міськради «Про проведення повторного конкурсу».

 

 

Як повідомлялось раніше, у червні місяці Богдан Андріїв намагався призначити керівником пологового будинку лікаря з корупційним минулим – міського депутата Юрія Ломагу. В кулуарах навіть був озвучений розмір вже «занесеного хабара» – 100 000 у.о. Однак під тиском громадськості конкурсна комісія міськради все ж обрала більшістю голосів керівником пологового Вікторію Пантьо.
З того дня пройшло більше місяця, а договору з жінкою підписувати схоже не збираються. Колектив пологового будинку впевнений: виною – корупція в органах місцевого самоврядування. Відповідний допис з відеозверненням трудового колективу до Володимира Зеленського і голови Офісу Президента Андрія Богдана розмістила на своїй сторінці Вікторія Пантьо.

Однак, схоже мер Ужгорода Б.Андріїв вирішив продовжити «кулуарні домовленості» на користь програвшого кандидата Ю.Ломаги і вирішив незаконно провести повторний конкурс на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Ужгородський міський пологовий будинок» Ужгородської міської ради.
Формальним підставами розпорядження міського голови і відповідного проекту рішення міськради про повторний конкурс є «доповідні записки членів конкурсної комісії про невідповідність кваліфікаційним вимогам обраної Пантьо В.А. (відсутність стажу на керівних посадах)». А по факту, це «доповідні записки» підлеглих посадовців Б.Андріїва.

 

 

На лице всі ознаки політичної корупції «братів Андріївих», про яку власне публічно і заявив трудовий колектив пологового будинку обласного центру.

Громадський правник Віталій Грегор

Мера Ужгорода Богдана Андріїва та його брата, депутата Закарпатської облради Андрія Андріїва назвали замовниками підпалу автівки претендента на посаду директора Ужгородського пологового будинку Вікторії Пантьо.
Про це йдеться у колективній заяві працівників медичного закладу : “після двох попереджувальних підпалів авто претенденту на посаду директора пологового будинку Вікторії Пантьо, взявши гроші від іншого претендента, який неодноразово притягався до відповідальності за корупцію, цинічно нехтуючи думкою трудового колективу та громадськості, брати Андріїви вирішили перетворити конкурс на аукціон”.

Нижче публікуємо відео підпалу автомобіля родини Вікторії Пантьо в дворі її будинку у травні 2019 року, в той час коли вона була одним із майбутніх претендентів на посаду директора пологового будинку.

 

Підпал автівки лікаря Ужгородського пологового будинку

Мера Ужгорода Богдана Андріїва та його брата, депутата Закарпатської облради Андрія Андріїва назвали замовниками підпалу автівки претендента на посаду директора Ужгородського пологового будинку Вікторії Пантьо. Про це йдеться у колективній заяві працівників медичного закладу : "після двох попереджувальних підпалів авто претенденту на посаду директора пологового будинку Вікторії Пантьо, взявши гроші від іншого претендента, який неодноразово притягався до відповідальності за корупцію, цинічно нехтуючи думкою трудового колективу та громадськості, брати Андріїви вирішили перетворити конкурс на аукціон". Деталі – https://trubyna.org.ua/novyny/kolektyv-uzhhorodskoho-polohovoho-budynku-zaiavyv-pro-zaliakuvannia-zi-storony-miskoho-holovy-bohdana-andriiva-video/

Geplaatst door Трибуна op Dinsdag 30 juli 2019

clipnews