Корупція, погрози, незаконні звільнення – роки правління Василя Щура на Міжгірщині (відео)

Корупція, переслідування та погрози – це все про діючого голову Міжгірської районної ради Василя Щура і кандидата в народні депутати. Варто лишень поглянути у якому депресивному стані знаходиться Міжгірський край, щоб дати оцінку його згубної діяльності.

 

Працівники бюджетної сфери залякані. І не дивно. Під тиском Василя Щура було незаконно звільнено з посади голову Міжгірської районної лікарні Василя Царя. Рішення судів на користь лікаря тут безсилі.

 

Василь Іванович Цар – відома в області і за її межами людина; заслужений лікар України; пройшов трудовий шлях від лікаря-хірурга до головного лікаря Міжгірської районної лікарні.

 

На захист звільненого головлікаря стала громада, трудовий колектив, комісія обласної ради. Сам Василь Цар виграв особисто проти Щура не один суд, у тому числі європейський. Проте Закон і воля громадян, це порожні слова для Василя Щура, який за десятки років при владі перетворив Міжгір’я та район на свою приватну фірму.

Корупція, погрози, незаконні звільнення – роки управління Василя Щура на Міжгірщині

Працівники бюджетної сфери залякані, корупція та погрози: про діючого голову Міжгірської районної ради та кандидата в депутати Василя Щура.

Geplaatst door Zak.News op Woensdag 17 juli 2019

clipnews