Колектив Ужгородського пологового будинку заявив про залякування зі сторони міського голови Богдана Андріїва (відео)

Колектив Ужгородського пологового будинку виступив проти бандитів, хабарників і злодіїів.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та його брат, депутат Закарпатської облради Андрій Андріїв залякують лікарів, двічі була підпалена автівка лікаря Вікторії Пантьо. Колектив пологового стверджує, що посада директора Ужгородського перинатального центру була продана особі, що притягалася до відповідальності за корупцію. При цьому Андріїви кажуть, що вони знаходяться у дружнії стосунках з керівником Офісу Президента України Андрієм Богданом.


Ужгородські лікарі просять Президента України Володимира Зеленського негайно втрутитися у ситуацію і поставити на місце мера Ужгорода Андріїва та депутата Закарпатської облради Андрія Андріїва.


На Закарпатських правоохоронців, як завжди, немає надії бо вони на зарплаті у відомих хабарників.
Відео – Вікторія Пантьо.

 

Ужгородські лікарі виступили проти бандитських методів залякування мером Ужгорода Андріївим

Колектив Ужгородського пологового будинку виступив проти бандитів, хабарників і злодіїів. Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та його брат, депутат Закарпатської облради Андрій Андріїв залякують лікарів, двічі була підпалена автівка лікаря Вікторії Пантьо. Колектив пологового стверджує, що посада директора Ужгородського перинатального центру була продана особі, що притягалася до відповідальності за корупцію. При цьому Андріїви кажуть, що вони знаходяться у дружнії стосунках з керівником Офісу Президента України Андрієм Богданом. Ужгородські лікарі просять Президента України Володимира Зеленського негайно втрутитися у ситуацію і поставити на місце мера Ужгорода Андріїва та депутата Закарпатської облради Андрія Андріїва.На Закарпатських правоохоронців, як завжди, немає надії бо вони на зарплаті у відомих хабарників.Відео – Вікторія Пантьо.

Geplaatst door Трибуна op Maandag 29 juli 2019

clipnews