Екологічне пекло Міжгірщини: «Слуга Народу» вже працює над вирішенням (ФОТО, ВІДЕО)

Днями, кандидидат-мажоритарник по округу №70 Михайло Лаба із командою зустрічали на нашій рідній землі делегацію колег з Києва. До нас приїхали кандидати у депутати від політичної партії «Слуга Народу» Мокан Василь, Маріковський Олександр, Монастирський Денис та Заблоцький Мар’ян.

 

Краса Карпат захоплює, закохує, дивує… І шокує, коли посеред гір ти натрапляєш на ціле поле сміття. Його регулярно звозять сюди люди. Які тут живуть. Які дихають цим повітрям. І п‘ють воду із місцевих джерел. Карпати не заслуговують на таке ставлення!

 

Проте, у цієї проблеми є винуватець – влада, яка не вирішує її роками. Яскравим представником цієї влади є Василь Щур, який був і селищним головою, і головою державної адміністрації та районної ради.

 

Представники «Слуги Народу» були просто шоковані контрастом від побаченого – рекреаційний рай та екологічне пекло. На дворі 21 століття – бізнесмен Ілон Маск запускає автомобіль TESLA у космос, робототехніка, віртуальна реальність, розвиток штучного інтелекту, та ще безліч інших технологій сучасного світу, Швеція КУПУЄ СМІТТЯ у інших країн і перетворює побутові відходи на електроенергію, а у Міжгір’ї досі нема нормальних туалетів у школі, розбиті дороги, відсутні централізовані системи водовідведення та каналізаційних стоків, а про сміттєзвалище годі казати. Це ганьба для влади і біда для місцевих жителів.

 

Що ж робить у такій ситуації Василь Щур, який десятиріччя на керівних посадах району? Він йде на чергові вибори та викликає на політичні дебати Івана Балогу. Воно й не дивно – влаштовувати шоу набагато легше, ніж вирішувати проблеми Міжгірщини, які вже загрожують перетворитися на екологічну катастрофу.

 

Не вдалося зробити рейтинг на Балозі, до слова, який будучи нардепом також нічого путнього для краю не зробив, Василь Щур вдався до інших брудних політичних технологій. За своє довге життя у владних кабінетах, він був вже з Нашою Україною, Партією регіонів, Нашим краєм, підспівував Солідарності. Що виграли Міжгір’я та район від такої дружби Щура? Нічого! Тепер він намагається просто надурити людей, що нібито він входить до команди новообраного Президента України Зеленського. Чого варті лише підроблені агітаційні біл-борди Василя Щура у стилі партії «Слуга Народу». Це вже навіть не запитуємо, звідки фінанси у цього вічного чиновника на потужну виборчу кампанію. Щур заявив, що разом з командою Президента, він порве стару систему. Але чомусь забув уточнити, що він особисто і є тією старою системою.

У свою чергу, приїздом на Закарпаття, і зокрема на Міжгірщину, команда президентської партії дала чітко зрозуміти, що не співпрацює з ніяким Щуром, а ЄДИНИМ кандидатом від субʼєку висування — політична партія «Слуга народу» є ЛАБА МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ, який у виборчому бюлетені буде під номером 6.

Представники «Слуги Народу» разом з її кандидатом у виборчому окрузі №70 Михайлом Лабою проаналізували найболючіші питання Міжгірщини та Воловеччини і підготували ряд напрацювань, які втілюватимуть після виборів.

Крім того, команда «Слуги Народу» ініціювала проведення «круглого столу» на якому із залученням експертів комплексно розглянули теми екології, розвитку туризму, залучення інвестицій та створення робочих місць у регіоні.

 

Зе!депутат – Слуга Народу. Bonus Vlog

Про те, як ми зустріли делегацію із Києва, показали їм рекреаційний рай та екологічне пекло Закарпаття і провели круглий стіл із питань туризму – у нашому новому влозі.День перший. Далі буде…

Geplaatst door Слуга Народу – Команда Зеленського в Ужгороді op Dinsdag 16 juli 2019

 

clipnews