Бруд, маніпуляції та підкуп: найскандальніший виборчий округ Закарпаття

Міжгір’я, Сваляву та інші міста і села виборчого округу №70 продовжують завалювати підробними агітками у стилі «Слуги Народу» та Зеленського.

Сьогодні зранку інформаційну атаку клонів зазнала Свалявщина.

Так, Василь Щур, який на Міжгірщині при владі роками і використовував її на свою користь, змінивши вже не одну партію, намагається видати себе за кандидата від «Слуги Народу» та команду Зеленського. Навіть пакети всім порозносив. Однак, крім того, що це груба підробка, Щур не врахував й того, що «Слуга Народу» майже не використовує поліетилену та інших шкідливо-одноразових матеріалів і виступає за перегляд підходів щодо поводження з ТПВ в Україні.

Але цього Щурю не зрозуміти. Адже це так «по-європейськи» – скоро сотні, чи може тисячі, цих поліетиленових пакетів опиняться на сміттєзвалищі у Міжгір’ї і не тільки. Що аж ніяк не покращить екологію та не зробить регіон туристичним.

Зе!!!

Від партії "Слуга народу" єдиний кандидат це Лаба Михайло Михайлович!!!!!!

Geplaatst door Команда Зе 70 округ officially op Vrijdag 19 juli 2019

Бруд, маніпуляції, залякування. До чого ще вдадуться опоненти, якщо можна їх так ще називати, єдиного кандидата-мажоритарника від партії «Слуга Народу» Михайла Лаби?

Після підробки, нищення біг-бордів Михайла Лаби, викрадення банерів, перешкоджання зустрічам з виборцями, тиску на бюджетників, стає очевидним – опоненти бояться перемоги Лаби. А для виборців – це зайвий доказ, що 21 липня варто прийти на дільниці та підтримати справжню президентську команду «Слуга Народу» та її кандидата Михайла Лабу. Щоб було не соромно дивитись один одному в очі потім.

Друзі всі голосуємо за Михайла Лабу✅ # 6 Зробимо їх разом👌👈

Geplaatst door Команда Зе 70 округ officially op Donderdag 18 juli 2019

 

Підтримуєте новий курс Зеленського – підтримайте кандидата від «Слуги народу» Михайла Лабу.

У свої 43 він – серед найуспішніших сільських голів України, має безцінний досвід роботи з інвесторами та європейських партнерів у самоврядуванні, порядність, щоб стати слугою народу, а не відірваним від людей нардепом.

Лаба Михайло пройшов жорсткий відбір серед кількох десятків охочих балотуватися від президентської політсили у 70-му окрузі. Уродженець Перечинщини, він очолює Всеукраїнську асоціацію голів сільських та селищних рад України.

– Децентралізаційні процеси, які зараз активізуються в Україні, дають величезні можливості селу. Якщо реформу реалізувати якісно, переконаний, вона стане однією з основ успішного розвитку кожного регіону. Маю прекрасну команду і підтримку президента. Вірю, разом зможемо намалювати мапу успіху для всього 70-го округа! – каже Лаба Михайло.

 

ЛАБА МИХАЙЛО від політичної партії «Слуга народу» – шукайте це прізвище та назву політсили у бюлетені округу №70 21-го липня! І голосуйте «ЗА» справжнього ЗЕкандидата! Зробимо їх ще раз!

Бруд та чорний піар ллється з усіх сторін на наших кандидатів у останні дні виборчих перегонів.Ми просимо вас бути обачними та перевіряти усю інформацію. Не вестись на фейки та відкриту брехню. Старій владі не довго залишилось, бо ми #зробимоїхщераз

Geplaatst door Слуга Народу op Vrijdag 19 juli 2019

 

Будьте свідомі!

21 липня зробіть свідомий вибір! ☝️

Geplaatst door Слуга Народу op Donderdag 18 juli 2019

 

clipnews