Балога «проміняв» виборців: що наробив у парламенті і як йде туди знову (ФОТО)

Вже 21 липня, в Україні відбудуться позачергові вибори народних депутатів України.

Зупінімося на окрузі №70 із центром у Сваляві, який є територіально найбільшим й охоплює 5 районів: Великоберезнянський, Воловецький, Міжгірський, Перечинський, Свалявський а також частину Мукачівського. Тут орієнтовно 16000 виборців, 212 дільниць.

ЦВК зареєстровано 14 кандидатів у депутати.

Найпершим зареєструвався кандидатом у виборчому окрузі №70 представник сімейно-політичного клану Балога Іван Іванович.

 

ЦІКАВИЙ ФАКТ: 7 червня, нинішній нардеп по 73 виборчому округу Іван Балога, зареєстрував себе для участі в нових виборах по іншому округу №70.

Іван Балога за 4 роки не проявив себе, на виборчому округу 73, тут він навіть приймальні не відкрив, як депутат. Тобто як депутат, який представляв частину Закарпаття Іван Балога взагалі був бездіяльним. Що він збирається робити на 70 окрузі достовірно не відомо.

 

Балога І.І. у цьому скликанні Верховної Ради представляв округ № 73 центром якого є м. Виноградів, також до цього округу входять м. Берегово, частини Берегівського та Іршавського районів.

 

Що ж змусило депутата змінити виборчий округ?

Причина просто та давня як історія українських виборів – Іван Балога після свого обрання депутатом ВРУ у 2014 році не займався своїм округом та не виконував обіцянки, які давав місцевим жителям у ході виборчої кампанії. Ви не знайдете інформації про відремонтовані Іваном Івановичем садки, школи, лікарні, інші об’єкти соціальної інфраструктури. Не знайдете хоча б про якусь активність цього депутата на окрузі, який зробив його депутатом Верховної Ради. Втім і у ВР Балога не перевтомлювався. Він жодного разу не виступав у Раді, за даними письмової реєстрації, він був відсутній на 57 засіданнях, за даними електронної – на 160.

 

Тож зміна округу з одного на інший говорить дуже багато про роботу депутата та про ціну його слова даного під час виборчої кампанії.

70-й округ він вибрав для балотування  у зв’язку з тим, що депутат – мажоритарник цього округу Ланьо Михайло Іванович йде у нову Верховну Раду по списках партії Опозиційний Блок. Слід згадати, що як жителі 73 округу не отримали нічого від Балоги І.І., так і жителі Березнянщини не дочекалися виконання обіцянок депутатом Ланьом М.І.

 

Хоча Балога Іван Іванович як кандидат під час цієї виборчої кампанії ще мабуть не встиг нічого наобіцяти жителям Великоберезнянського району проте ми можемо подивитися як він тримає своє слово та чи варто йому довіряти на одному цікавому прикладі.

У 2013 році Великоберезнянська районна рада  продала кінотеатр «МИР», як аварійний ТзОВ «Мукачівський інститут меблів». Згідно з ЄДРПОУ, власником на той час був Балога Андрій Вікторович (син нардепа Віктора Балоги), зараз мер Мукачева.

Як зазначається в інформації на сайті Березний-онлайн 24.10. 2015 :

У райцентрі нарешті розпочинають роботи на славнозвісних “РиМських” руїнах нашого кінотеатру.

Будівля ,яка з кожним днем на очах у березнян  розсипається все більше, стала негативною візитівкою селища і водночас небезпечним об”єктом,що може призвести до трагічних наслідків. Мешканці обурюються ,запитують,та відповідей ось уже кілька років нема…

На відкритій зустрічі 08 вересня 2015 року у Великому Березному  із Народним депутатом України Балогою Іваном Івановичем кандидат у депутати  Закарпатської обласної ради ,директор швейної фабрики “Березнянка” Цибик Андрій Йосипович попросив пришвидшити початок робіт на вказаному об”єкті.

Станом на сьогодні  бачимо,що нарешті ми зрушили з місця і  розпочали підготовчі роботи.

За попередньою інформацією,будівництво нового торгового центру із автостоянкою буде завершено до кінця 2015 року. Передбачається також і створення 50-60 робочих місць із гарними умовами праці та рівнем заробітної плати.

 

Кінотеатр у Великому Березному може стати черговою балогівською “Барвою” (відео)

 

Громаді було обіцяно, що будівля буде демонтована, а на її місці постане супермаркет Барва-Сільверленд, будуть створені нові робочі місця.

В підсумку в центрі селища маємо пустку, бур’ян та ілюстрацію правдивості передвиборчих обіцянок Балоги Івана Івановича.

Тому роблячи свій вибір 21 липня 2019 року жителям Березнянщини слід проявити мудрість, не дати себе ошукати та  не стати двічі на одні і ті самі граблі.

 

 

 

 

clipnews