Позачергові вибори до Верховної Ради України продемонстрували закарпатцям, що команда Віктора Балоги суттєво втратила свої позиції у порівнянні з парламентськими перегонами 2014 року. Тоді Мукачівський клан заволодів 4 мажоритарними мандатами з 6 можливих у Закарпатській області. Тільки Ужгородський ( нардеп Роберт Горват) та Свалявський (нардеп Михайло Ланьо) виборчі округи обрали незалежних кандидатів. Пізніше від Балог відійшов їх двоюрідний брат Василь Петьовка , який з вуст Віктора Балоги почув на свою адресу немало брудних висловів.

За 5 років ситуація кардинально змінилася і команда “Єдиного Центру” виявилася аутсайдером на всіх закарпатських округах за виключенням Мукачівського №69. Павло та Іван Балоги, Василь Йовдій, Михайло Фединець опинилися далеко позаду фаворитів перегонів у своїх округах, займаючи від 4 по 9 місця у списках кандидатів.

Віктор Балога ж має шанс  отримати “вовчий білет” у Верховній Раді за результатами виборів по-мукачівськи.

Перемогу над Едгаром Токарем йому можуть забезпечити голоси циганського табору та лікарні, якщо суди та поліція, які займаються розглядом кримінальних проваджень по порушеннях у 69 окрузі не зроблять свою роботу чесно і безпристрасно.

Так чи інакше, а політична зірка клану Балог заходить. Ставка виключно на родинні зв’язки не виправдала себе і ми незабаром побачимо, що Мукачівську Ратушу займуть політики нового покоління.

 

 

clipnews