Закарпатці можуть навчитися знімати фільми

Open-call на лабораторію документального кіно для закарпатців.

Academy of Visual Arts Kharkov запрошує до участі у двомісячній документальній кінолабораторії на Закарпатті. Мета навчання — зняти свій перший документальний фільм. 

 

Джон Грірсон визначив документальне кіно як «творчу розробку дійсності». Важливо показувати життя, що нас оточує, підіймати актуальні теми та ситуації. На кінолабораторії ми будемо цього вчити.

 

CinemaLab проходитиме впродовж 15 серпня – 2 жовтня, по вечорах з понеділка по суботу в Ужгороді.

 

Запрошуються учасники 20-45 років з Закарпаття, що не мають досвіду у виробництві кіно, але цікавляться кіноіндустрією та бажають зробити перший крок; учасники, що мають початковий досвід у виробництві кіно та хочуть розвинути свої навички.

 

Бажано вміти знімати, фотографувати, монтувати.

 

Дедлайн подачі заявки: 12 серпня

Участь безкоштовна.

 

Кінолабораторія складається з 3 етапів:

 

  1. Проведення першого навчального туру Лабораторії: знайомство з документальним жанром (кіно, фото, театр), пошук своїх героїв, тем, зйомка матеріалу.

  2. Самостійна робота, зйомка. Учасники мають можливість дозняти матеріал для його розбору та монтажу.

  3. Проведення другого навчального туру: відбір матеріалу для монтажу, монтаж, озвучка

 

Результат: Кожен учасник лабораторії відзніме власний документальний фільм до 10 хвилин. По закінченні відбудеться презентація та показ фільмів на Закарпатті та в Харкові. Крім того, роботи увійдуть до кінопрограми форуму ЗакарпатКульт, який пройде в Одесі у 2020 році та має на меті презентувати культуру Закарпаття в одеському регіоні.

 

Що потрібно для проходження відбору?

  1. Заповнити реєстраційну форму

  2. Надіслати короткий опис майбутнього фільму

  3. Прийти на знайомство з кураторками та презентувати проект 13 серпня в Ужгороді (час та місце будуть оголошені пізніше)

 

Реєстрація: http://bit.ly/2SnAFAX

FB: https://www.facebook.com/events/842655289444001/

 

Кураторки лабораторії: режисерки Любов Дуракова, Аліса Коваленко

Любов Дуракова — режисерка документального кіно, авторка документального фільму «Alice in Warland» викладачка кінолабораторії від Academy of Visual Arts Kharkov

Аліса Коваленко — режисерка документального кіно, авторка документальних фільмів «Alisa in Warland» та «Home Games» (Домашні ігри).

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

 

Організатор CinemaLab — Academy of Visual Arts Kharkov. Академія займається розвитком альтернативної освіти в сфері мистецтв, зокрема готує майбутніх кінодіячів за допомогою практикуючих спеціалістів.

 

Проект реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.

 

#запідтримкиУКФ #cinemalab

clipnews