ZIK посипався в хлам. Я відмовляюся стріляти людям в голови: Ведуча виступила проти Медведчука

Телеведуча каналу ZIK Тетяна Даниленко висловила свою думку про кума президента РФ Віктора Медведчука в блозі “Української правди”.

За словами Даниленко, вона хоче залишатися журналістом і телеведучою. Більш того, мріяла про цю професію з дитинства. За інших обставин вона раділа б можливості попрацювати з професіоналами, яких привів би новий власник. Але “команди крутих професіоналів працюють тільки на поганих хлопців”.

“Є різні погані. Але саме Віктор Медведчук у вісімдесятих особисто брав участь у кафкіанських судах над українськими дисидентами. Він повів на довгу, несправедливу та принизливу смерть поетів Василя Стуса і Юрія Литвина. На початку двохтисячних саме він вибудовував систему цензури, проти якої повстала професія. Я опинилася в самому жерлі повстання – на опозиційному 5 каналі”, – написала Даниленко.

Також вона розповіла, що деякі зі знайомих дивуються кажучи, що “Тарас Козак – нормальний мужик, ти теж нормальний мужик, хіба ви не зможете подолати ідеологічні розбіжності і домовитися про певний ступінь твоєї автономії?”.

Сама Даниленко вважає, що не зможуть вони домовитися. Тому що “не Тарас Козак, а Віктор Медведчук і Росія”.

За її словами, Росія – це “ненормальний мужик”, який відриває шматок її країни, вбив її близького друга, скалічив кілька десятків знайомих, а деяких позбавив всього нажитого майна. А зараз відібрав професію у неї самої.

Крім того, Даниленко зазначила, що ZIK був останнім каналом, де власник не диктував інформаційний порядок денний. Канал представляв глядачам різнобічні думки і їх колектив ніколи не буде читати з листочка про “громадянський конфлікт”.

“Останнім часом російські федеральні канали цитували ZIK, називаючи “бандерівським каналом”. Якщо росіяни або їх сателіти купують щось “бандерівське”, то не для того, щоб воно таким і залишалося. “Ополченці”, газ та медіа – грають ту ж роль, що і “Град”, “Смерч”, “Торнадо”. Тільки медіа – зброя підступна. Вона вбиває всіх зразу”, – додала ведуча.

Даниленко сказала, що сьогодні о 21.30 відбудеться її останній ефір на ZIK і він буде про її професію, яку вона любить найбільше.

“Я відмовляюся стріляти людям в голови”, – підсумувала вона.

Нагадаємо, журналісти почали йти з телеканалу ZIK, власником якого став депутат Верховної Ради Тарас Козак.

 

 

clipnews