Заміна втраченого зуба штучним і чому не слід з цим затягувати

Як би ми не піклувалися про стан своїх зубів, та все ж буває так, що ми можемо втратити зуб і навіть не один. В якому б віці ми не зіштовхнулися з такою проблемою її потрібно вирішувати не відкладаючи в «довгий ящик». І на сам перед іде мова не тільки про естетичний вигляд. 

Часто можна почути від людей, які втратили зуб, а особливо кутній, який не завжди помітно, що ставити на його місті штучний – це гроші на вітер. Вони аргументують це тим, що їхня посмішка не така широка і ніхто з посторонніх не помітить такої нестачі зуба. Ні і ще раз ні! Це не правильна думка!

Перше, що хочеться сказати, то це те, що після втрати зуба інші зуби беруть на себе його роботу, тобто вони виконують вже подвійну роботу. Таке навантаження через деякий час призводить до серйозних наслідків: зубний ряд розхитується, а ще гірше деформується. Як результат може виникнути проблема з травленням, так як людина не так добре пережовує їжу, як того хотілося б за наявності всіх зубів. Навіть форма (овал) обличчя може змінитися. І якщо пацієнт все ж таки наважився на протез, то встановити його буде проблематично через розхитаний зубний ряд.

Тому, слід вчасно вирішувати свої проблеми, а особливо ті, які стосуються здоров’я. Є спеціалісти, які добре розуміються в такому питанні та розв’яжуть Вашу проблему швидко і надійно. Головне, не потрібно зволікати з цим.

Стоматологічна клініка «Пломбір» займається протезуванням зубів у Києві та є одним з лідерів відносно сучасності послуг та обладнання.

partnernews