Закаратський нардеп Балога отримав “серпом по рейтингу”

Центр Протидії Корупції повідомляє про внесення Віктора Балоги у чорний список проекту “Серпом по рейтингу”.

Зібрали повну суму на покарання Віктора Балоги, який попри численні проступки вже зареєструвався кандидатом в нову Раду.

Мер Мукачева, глава Закарпатської ОДА, керівник Секретаріату Президента, міністр надзвичайних ситуацій, народний депутат – перелік посад, які обіймав Балога останні 20 років. Можна припустити, що Балога – профі на всі руки. Не виключено, хоча в першу чергу, скоріш за все, йдеться про вміння знайти спільну мову з будь-якою владою.

Спочатку Медведчук, потім Ющенко, далі Янукович: політичний шлях Балоги нагадує акробатичні піруети. В підсумку зараз Закарпаття називають вотчиною Балог. І небезпідставно: рідні брати Балоги є депутатами-мажоритарниками від області, а син став – мером Мукачева. Цікаво, що старший син одружений з племінницею екс-глави Держохорони Гелетея.

Як же Балога проявив себе в кріслі народного депутата? Має такі зашквари: не дав згоди на арешт “бурштинового” депутата Полякова, депутата-втікача Онищенка та допоміг зберегти недоторканість чотирьом депутатам-фігурантам кримінальних справ. Також Балога вимагав скасувати міжнародні закупівлі ліків, які зекономили для держави мільйони гривень.

Всі проступки Віктора Балоги: http://bit.ly/31poYOe

 

Допоможіть зібрати кошти на покарання двох його братів, які теж хочуть пролізти в нову Раду:
👉 Іван Балога (караємо тут – http://bit.ly/2IbAHbC)
👉 Павло Балога (караємо тут – http://bit.ly/2R6qa4c).

 

clipnews