Втеча Ужгородського міського голови Андріїва у відпустку не звільнить його від виклику у прокуратуру Закарпатської області (документ)

Повідомленя про виклик Ужгородського міського голови Богдана Андріїва для дачі пояснень до прокуратури Закарпатської області 21.06.2019 р. отримано спеціалістом Ужгородської міської ради по факсимільному зв’язку для реєстрації та передачі безпосередньому адресату.

Крім того, навіть, якщо Ужгородський міський голова і перебуватиме у відпустці, це не звільняє його від обов’язку явки до прокуратури для дачі відповідних пояснень. Таким чином прокоментувала повідомлення видання “Трибуна” про можливе уникнення мером Ужгорода виклику до відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Закарпатської області прес-секретар обласної прокуратури Марина Безега.

Богдан Андріїв, не ховайте голову, як страус у пісок, а майте мужність відповідати за свої вчинки.

Раніше “Трибуна” повідомляла, що майнові апетити Ужгородського міського голови Богдана Андріїва поширюються не лише на елітну нерухомість, але й на прилеглі до неї сарайчики та територію.

Не встигла родина мера вигідно придбати будівлю державного «Ексімбанку» на площі Петефі, 19 в Ужгороді, як одразу ж вступила в конфлікт з власниками сусіднього будинку.

Нагадаємо: Тоді, за дивним збігом обставин підприємство родини Андріїва ТОВ «ЄВРОІМЕКС» заплатило 15 600 005 грн з ПДВ, що становило на одну гривню більше ніж запропонувало ТОВ «ТЕХ СОЛЮШН» (15 600 004 грн з ПДВ) та аж на чотири гривні більше ніж Шимон Михайло Петрович (15 600 000 грн з ПДВ). Тоді родина мера Ужгорода вдало вклала гроші у елітну нерухомість, адже мінімальна ринкова вартість споруди на пл. Петефі на 300 тисяч доларів дорожче від покупки.

Зараз, використовуючи своє службове становище Андріїв здійснює спроби завадити оренді землі сусідом, бо має намір залізти на чужу територію та прихопити шматок чужого майна. Фактично перешкоджає підприємству сплачувати кошти до бюджету міста чим наносить шкоду громаді обласного центру.

При цьому задіює служби Ужгородської міськради. Направляється у погрозливій формі лист фірмі, яка розробляла проект землеустрою з вимогою зупинити роботи, що можна однозначно кваліфікувати, як конфлікт інтересів і здійснення корупційного діяння.

Потім коли його «послали» подалі, йде тиск на депутатів земельної комісії щоб ті зняли з порядку денного проект рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Не вийшло чужими руками жар загрібати – земельники не мають юридичних підстав для відмови.

До честі депутатів Ужгородської міськради вони на черговій сесії не підтримали пропозицію мера, нездоровий апетит якого перейшов усі межі здорового глузду. Тоді міський голова наклав вето на питання у якому наявний конфлікт інтересів.

 

clipnews