Віктор Щадей вкрав від бюджету міста Ужгорода 17 000 000 гривень (документи)

Виявляється, що заради особистого збагачення, Щадей Віктор поступився інтересами міста і одним своїм підписом позбавив місто сімнадцяти мільйонів гривень.

Обставини злочину:

Перебуваючи на посаді секретаря Ужгородської міської ради у вересні 2014 року, Щадей Віктор особисто підписав рішення, яким наділив Ужгородський машинобудівний завод «Тиса» правом не платити місту орендну плату за користування земельною ділянкою площею 18,8 га у м. Ужгороді у розмірі понад 17 млн. грн.

Сума орендної плати, яку місто Ужгород, в супереч вимог закону, не отримало через дії Щадея складає 17 557 588 грн.

Цікаво те, що за декілька місяців до цього, машинобудівний завод, сумлінно, дотримуючись вимог закону, сам звернувся до Ужгородської міської ради з заявою – підставою для переведення заводу з безкоштовного користування землею на платну оренду. Мало того, Щадей Віктор навіть підписав у квітні 2014 року відповідне рішення.

Проте, згодом, вже у вересні 2014 року, коли відбулась зміна керівництва заводу, до Щадея знайшли «підхід» і він вже перестав сумлінно дотримуватися букви закону і змінив свою точку зору (хто знає Щадея підтвердить, що це для нього характерно, особливо заради власного інтересу…).

12 вересня 2014 року горе-борець за поповнення міського бюджету підписав рішення, яке суперечило положенням ст. 92 Земельного кодексу України і повернув машинобудівному заводу право і надалі не платити за оренду 18,8 га землі по вул. Паризької комуни у м. Ужгороді.

Можна нескінченно прикриватися фразою «це прийнято депутатами міської ради…не винуватий я…» проте, Щадей Віктор чудово знає про те, що «право вето» ніхто ніколи не відміняв і якщо головний керівник міської ради бачить незаконність проголосованого депутатами рішення, він завжди може зупинити його дію.

Однак, не ЩАДЕЙ!!! Який заради власного збагачення і до пенсіонерів у кишеню залізе, особливо, якщо вони створили ОСББ і отримали від міської ради кошти на ремонт будинку……але це вже інша історія…

Повідомила на своїй сторінці у Фейсбук – Ольга Сойма.

clipnews