В Ужгороді може трапитись чергова трагедія: влада грається у відписки (ФОТО)

У всіх містян досі на пам’яті трагічна історія школярки Аніти Білей, яку скалічили комунальники при недолугій обрізці дерев і досі не понесли за це відповідальності.

 

Продовжують пиляти дерева, часто й повністю здорові, на багатьох вулицях обласного центру й сьогодні. Проте, вже не вперше спостерігаємо ситуацію, коли самі ужгородці звертаються до міської влади з проханням провести кронування або спиляти конкретні аварійні дерева, міські чиновники замість того, щоб обстежити їх і прийняти відповідне рішення, займаються відписками.

 

Не стало винятком з правил й наступне звернення, тому тепер воно у публічній площині. Олександра Євдокимова‎ розмістила звернення і відповідь-відписку заступника Б.Андріїва у групі Порадьте, будь ласка (УЖГОРОД)

 

“Вибачте що звертаюсь до Вас, ужгородці! Але це вже дістало так, що немає меж. Вічні відмазки, вічні ” нема коштів” і “це не наша робота”….

Стан наступний:

Район “Мала Прага” . Початок вулиці Малої.

Стоять два каштани, всередині повністю трухляві, поїдені короїдами. Знаєте, всі чомусь думають що це не біда, хай собі стоять. Але насправді це є дуже небезпечно, оскільки ще кілька таких бурь,як нещодавно і каштани рухнуть, рухнуть на електропровідні дроти, на паркани, на дітей, які граються тут щодня… Мало Аніти Білей?

По-друге, вночі два дні тому коли була гроза, в дерево ,яке на фото вдарила блискавка, викликали пожежних. Це все зафіксовано! І нікому і далі нема діла…

Я власноруч писала 2 скарги і прохання про повну обрізку дерев, щоб уникнути лиха, так само ще активіст округу писала скаргу в відділ благоустрою. Відповідь одна-  це на вашій території – за свій рахунок і обрізайте …навіть смєту прислали. Ось додаю документ, в якому вказано що організації яка б займалась даною проблемою просто НЕМАЄ, ЯК І КОШТІВ В МІСЦЕВОМУ БЮДЖЕТІ ….

Поясніть мені, чи я може щось не розумію, дерева не на моїй території, вони обабіч дороги! Чому я, багатодітна мати, яка отримує копійчану допомогу на третю дитину мою платити за чужу роботу? В нас не те матеріальне положення, щоб це зробити…

Чому коли перед приїздом Порошенка було кому коронувати і обрізати дерева по всіх центральних вулицях, а тепер не має кому?”, – пише Олександра Євдокимова‎.

Під зверненням ужгородки вже чимало коментарів, чимало містян безрезультатно обиввало владні пороги.

Tatiana Girei Мы ,имея в детском садике!!!!!!! 20 метровой высоты 45 летние тополя, которые нависали над детьми,писали во все инстанции и возмущались везде,где можно. И в нашу сторону никто даже на глянул!!!!!. Ехидная с улыбкой ( вечная) отмазка – нет денег. У нас влада не знает,как бороться с борщевиком!!! С аварийными деревьями!!!! С ямами на дорогах!!!! Это не их головная боль… Вот когда кто то до смерти обожжется,раздавиться под деревом или убьется на аварийном участке – тогда наверное,может быть…ну…или нет….

 

І така сумна тенденція і бездіяльність влади спостерігається у всіх питаннях.

Так, лише після резонансної ДТП, в якій постраждав молодий ужгородець, міські чиновники та представники поліції провели рейд Слов’янською набережною і «згадали» про необхідність нанесення дорожньої розмітки, встановлення обмежуючих знаків. А до того також з їхньої сторони були такі відповіді-відписки…

А поки аварійні дерева на початку вулиці Мала стоять. Поки…

 

 

ВАЖЛИВО: Ужгородці збирають кошти для підтримки сім’ї постраждалого у ДТП на Слов’янській набережній

 

 

clipnews