Ужгородський мер Андріїв продовжує займатись політичною проституцією

Андріїв знову вступив у партію. Цього разу в “Опозиційний блок” Ахметова – разом з Кернесом і його партією “Довіряй ділам”, до якої він вступив нещодавно разом з своєю попередньою партією “Відродження”. Разом з Партією регіонів це вже четверта політична сила мера за останні роки.

 

Як і на з’їзді партії Кернеса-Труханова, міський голова Ужгорода знову був в президії зборів. На офіційній фотографії сфотографувались всього 9 чоловік, і серед них Богдан Андріїв. Це свідчить про серйозну вагу мера в новому об’єднанні. Скоріш за все причина в тому, що він єдиний мер із Західної Україні в Опозиційному блоці. Напевно, таким чином нове об’єднання хоче підкреслити загальноукраїнський характер проекту.

 

В нове об’єднання ввійшли Опозиційний блок (Вілкул), “Наші” (Мураєв), “Відродження” (Бондар), “Довіряй ділам” (Кернес-Труханов).

 

Проросійські політики-сепаратисти об’єднуються аби хоч так потрапити до Верховної Ради. Останні події на Донбасі з жертвами серед українських військових, потрібні їм аби посіяти страх серед виборців. Насправді ж виборцям потрібні справжні прокурори і судді.

 

 

P.S.: У Києві Андріїв з опоблоком регіоналів галаманить за скасування люстрації і закону про мову, а в Ужгороді зі своїми цімборами ги патріоти вдягають вишиванки. Як вам сякоє? 

 

clipnews