На Хустщині лісівники і прокурори «примирились» на користь дітей

Закарпатським окружним адміністративним судом затверджено мирову  угоду між Хустською районною радою та Хустським лісовим дослідним господарством про передачу недобудованої будівлі площею 321,7 кв.м. у с.Нижній Бистрий, Хустського району для подальшого облаштування дошкільного навчального закладу.

Позов заявлений Хустською місцевою прокуратурою в інтересах держави в особі Державного підприємства «Хустське лісове дослідне господарство» до Хустської районної ради, державного реєстратора про визнання незаконним та скасування рішення Хустської районної ради та зобов’язання вчинити певні дії.

Підставою для позову стало взяття на облік органом місцевого самоврядування недобудованої будівлі в с. Нижній Бистрий, Хустського району, яке перебуває у користуванні державного підприємства «Хустське ЛДГ». Вартість недобудови складає майже 700 тис грн.

Вже в ході слухання справи, сторони дійшли згоди уклавши угоду про примирення, відповідо до якої спірну будівлю передано у комунальну власність Нижньо-Бистрівської сільської ради Хустського району для подальшого облаштування дитячого садочку.

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

clipnews