Майже 4 тисячі закарпатців передають показники та сплачують за газ через Viber

Сплатити за газ, не виходячи з дому чи сидячи у затишній кав’ярні — просто і швидко. Клієнти ТОВ “Закарпатгаз Збут”, які користуються онлайн-сервісами, знають це із власного досвіду. Одним із “наймолодших” сервісів є  Viber-бот. Сьогодні у ньому зареєстровано майже 4 тисячі закарпатців.

 

За допомогою даного сервісу можна не лише передати показники лічильника газу, але й сплатити за спожитий газ.  Такий спосіб має ряд переваг. Зокрема, можливість миттєвої оплати з будь-якої точки світу у режимі 24/7, відсутність черг, звітність, простота оплати, безпека грошових операцій.

 

“Темпи сучасного життя вимагають від різних компаній бути гнучкими та клієнторієнтованими. ТОВ “Закарпатгаз Збут” за допомогою сервісу Viber-бот пропонує полегшити життя не тільки собі, але й своїм близьким. Адже у вайбері можна зареєструвати до 5 особових рахунків і, таким чином, допомогти батькам, бабусям-дідусям та іншим родичам у поважному віці”, — прокоментувала директор ТОВ “Закарпатгаз Збут” Вікторія Томинець.

 

За допомогою цього сервісу споживач також може переглянути поточний стан розрахунків за газ, історію оплат і показань лічильника.

 

“Я веду активний спосіб життя і дуже ціную свій час. Тому навіть вийти з квитанцією у банк , аби сплатити за послуги, інколи не виходить. Дуже рада, що представники компанії сьогодні розповіли про можливість оплати за газ через цей сервіс. Із задоволенням зареєструвалася і користуватимуся постійно”, — зазначила ужгородка Ольга Слава, якій працівники компанії допомогли зареєструватися у сервісі.

 

Сервіс створено для побутових споживачів. Для реєстрації слід вказати номер особового рахунку та суму останнього платежу за газ (або номер лічильника газу). З деталями можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/104UAyViber.

 

Прес-служба ТОВ «Закарпатгаз Збут»

 

 

clipnews