Закарпатські рятувальники надали допомогу чеській туристці, якій стало зле в Карпатах

06 травня о 14:00 до оперативно-рятувальної служби Закарпаття повідомили, що в районі гори Великий Верх Воловецького району, під час проходження туристичного маршруту Боржавською полониною погіршилося самопочуття та потребує транспортування 58-річна туристка з Чеської Республіки.

 

Про це рятувальників у телефонному режимі поінформувала її супутниця. Також вона дала й орієнтовні координати їхнього місця знаходження.

 

Для проведення пошуково-рятувальних робіт було створено дві групи: одна із фахівців гірських пошуково-рятувальних відділень смт Міжгір’я та с. Нижні Ворота. Усього в пошуково-рятувальній операції брало участь 10 чоловік та дві одиниці спецтехніки. Надзвичаники рухалися у двох напрямках. Пошуково-рятувальні роботи ускладнювалися поганими погодними умовами: туман, шквальний вітер та сильний дощ.

 

О 16:20 рятувальники знайшли потерпілу туристку у непритомному стані в районі гори Великий Верх. Жінці було надано долікарську медичну допомогу та транспортовано до с. Пилипець Міжгірського району, де о 17:10 передано працівникам екстреної медичної допомоги, які доправили іноземку з попереднім діагнозом переохолодження до Міжгірської ЦРЛ.

 

У ДСНС України у Закарпатській області

clipnews