В Німеччині побудували перший електроавтобан

На трасі A5 між Вайтерштадтом і Мерфельденом, в Німеччині побудували та відкрили 14 км електроавтобан. Уряд виділив на це 14,6 млн євро.

 

Так, по 14-кілометровому відрізку шляху на трасі A5 між Вайтерштадтом і Мерфельденом по кілька разів на день будуть проїжджати электровантажівки різних компаній. До середини 2020 року планується вивести на випробувальну трасу п’ять фур на дизелі, оснащених додатковим електродвигуном.

 

В реалізації проекту також задіяні технічний університет Дармштадта та компанії Siemens Mobility і ENTEGA. Федеральне міністерство охорони навколишнього середовища виділило на будівництво конструкції з підвісними електромережами 14,6 млн євро.

 

Водночас, випробування електричного автобану повинно тривати до кінця 2022 року. Для випробувань призначені додатково 15,3 млн євро. До теперішнього часу відомство виділило на розробку электровантажівок понад 70 млн євро.

 

Нагадаємо, у листопаді 2018 року українська корпорація «Богдан» показала нову розробку — першу вітчизняну електровантажівку, яку виготовили для країн Євросоюзу.

 

socportal.info

clipnews