Ужгородських підприємців закликають зупинити мера-мародера (відео)

Не є секретом, що ужгородський 500-гривневий мародер збагачується не тільки за рахунок багатомільйонних відкатів з неякісних ремонтів доріг та отримання його підприємством десятків мільйонів гривень «компенсації» з держбюджету за перевезення ужгородських пенсіонерів та розкраданням коштів громади, а й відвертим шантажем підприємців та вимаганням хабарів. І як не дивно місцеві бізнесмени, як отара овець згоджуються з цим і несуть свої кровно зароблені гроші хапузі.

Але не всі підприємці хочуть бути «обідраними» 500-гривневим.

Нещодавно родина Ужгородського мера придбала у ході сумнівних торгів приміщення «Ексімбанку» на площі Петефі в Ужгороді та одразу ж вступила в конфлікт з власниками сусіднього будинку. Використовуючи своє службове становище міський голова здійснює спроби перешкодити оренді землі сусідом, бо має намір залізти на чужу територію. При цьому задіює служби Ужгородської міськради.

Коли Андріїв зрозумів, що не має шансу залякати підприємство, то вирішив цинічно прикритися турботою про школярів ЗОШ №9, феєричний балбес запропонував ділянку де знаходиться електропідстанція з напругою 10 000 вольт облаштувати під спортивний майданчик…
До честі депутатів Ужгородської міськради вони на черговій сесії не підтримали пропозицію мера, нездоровий апетит якого перейшов усі межі здорового глузду. Тоді міський голова привселюдно заявив, що заветує це рішення, корупційний конфлікт інтересів наявний – заробить ще одне кримінальне провадження.

А що далі? Очевидно, що за два тижні після дострокових парламентських виборів 21 липня, новообраним парламентом будуть оголошені дострокові місцеві вибори, які відбудуться восени 2019 роки. 500-гривневу мародера винесуть на смітник історії і йому доведеться відповідати за корупційні злочини, адже на даний момент для нього у кримінальній справі про розкрадання 6,5 мільйонів гривень на реконструкції «Совиного гнізда» , обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з під неї мер вийшов заплативши майже пів мільйона застави.

Шановні підприємці Ужгорода! Перестаньте бути отарою овець – відстоюйте свої законні права усіма доступними методами!

Зупинимо мародера разом!

 

 

 

 

clipnews