Три групи нелегалів та їхніх провідників затримала учора міжвідомча група прикордонників та поліції Закарпаття

Завдяки спільним зусиллям, прикордонникам Чопського загону та оперативним співробітникам Національної поліції Закарпатської області вдалося затримали дванадцятеро нелегальних мігрантів, а також їхніх переправників.

 

Учора опівдні, у рамках проведення профілактичних заходів “Мігрант”, від оперативних підрозділів Нацполіції прикордонникам відділу «Великий Березний» надійшла інформація про рух нелегальних мігрантів від міста Свалява в напрямку міста Перечин, що на Закарпатті.

 

З метою перевірки інформації та недопущення незаконного перетину держрубежу, прикордонники одразу ж вислали у вказаний район групу реагування та разом зі співробітниками Національної поліції виставили додаткові наряди на під’їзних шляхах до кордону.

 

За дві години пошуків спільною міжвідомчою групою у складі прикордонників відділу «Великий Березний», співробітників Національної та патрульної поліції на західній околиці с. Тур’я Пасіка було затримано четверо українців та п’ятеро незаконних мігрантів без документів. Вони пересувалися чотирма легковими автомобілями української реєстрації.

 

У ході подальших заходів у лісовому масиві на околиці с. Оленево Свалявського району спільною пошуковою групою прикордонників та спецпідрозділу «КОРД» затримано ще чотирьох іноземців, які також не мали при собі документів. Їх вдалося виявити за допомогою розшукового собаки прикордонників.

 

За півгодини на відстані півтора кілометрів від місця затримання попередньої групи правоохоронцям вдалося затримати ще трьох нелегалів.

 

Усі затримані іноземці назвалися громадянами Бангладеш. Їх разом з переправниками доставили у Перечинський райвідділ Нацполіції Закарпатської області з метою в проведення перевірочних заходів.

 

Після проведення необхідних процесуальних заходів іноземців доправили у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону. Після становлення осіб затриманих їх  буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

 

У діях громадян України, які намагалися переправити незаконних мігрантів до Словаччини,  вбачають ознаки правопорушення за ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

 

 

Прес-служба Чопського прикордонного загону

clipnews