Швидкі гроші на карту без довідки про доходи

Фінансові труднощі бувають у всіх, але якщо не вистачає грошей на кожнодневні розходи або оплату комунальних послуг за кілька днів до зарплати, вигідніше оформити мікропозику, ніж витрачати час на подачу заяви в банк.

Компанія «ШвидкоГроші» пропонує своїм Клієнтам отримати гроші на карту протягом 20 хвилин, без поручителів і застави.

Подача онлайн-заявки на отримання мікропозики

«ШвидкоГроші» — одна з найбільших мікрофінансових компаній України, має понад 200 філій у 42 містах, а також сучасний і зручний онлайн-сервіс, за допомогою якого можна оформити гроші на карту не встаючи з-за комп’ютера. Щоби подати онлайн-заявку для кредитування на карту, потрібно зайти на сайт компанії і вибрати необхідну суму, після чого заповнити міні-анкету, вказавши такі дані:

  • прізвище, ім’я, по батькові позичальника;

  • вік;

  • адреса реєстрації;

  • паспортні дані;

  • код ІПН;

  • джерело доходу (без підтвердження довідкою);

  • номер мобільного телефону.

Відмова можлива тільки в разі надання недостовірної інформації, тому перед відправкою заявки потрібно уважно перевірити правильність заповнення всіх рядків. Чим точніше заповнена заявка, тим більша ймовірність отримати позитивне рішення щодо позики.

Коли заявка відправлена, Клієнт отримує SMS з підтвердженням операції. Після вступу договору в силу гроші зараховуються на картку позичальника. Весь процес оформлення займає не більше 15 хвилин і ще 5 хвилин йде на зарахування коштів. Подача заявки можлива в будь-який день і час, але розглянута вона буде тільки в робочий час: з 8 до 20 в будні дні і з 10 до 19 у вихідні. Якщо заявка подана в неробочий час, вона буде розглянута на наступний робочий день у першу чергу.

Пролонгування терміну дії мікрокредиту

Іноді виникають ситуації, коли з незалежних від позичальника обставин, він не може погасити взятий кредит вчасно. У такому випадку Клієнт може скористатися послугою пролонгування — продовження терміну дії кредитного договору без застосування штрафних санкцій, нарахування штрафів або пені. Максимальний термін пролонгації позики становить 3 роки, а умова користування послугою — своєчасне погашення відсотків по кредиту.

У разі несплати по тілу або відсоткам мікропозик без підключення послуги пролонгування, на боржника накладаються штрафні санкції: додаткові 2 % в день за кожен день прострочення.

Переваги кредитування у «ШвидкоГроші»

Компанія прагне до максимальної відкритості в спілкуванні зі своїми Клієнтами і пропонує їм отримати гроші на карту на вигідних умовах. Переваги звернення до «ШвидкоГроші»:

  1. Термін розгляду заявки до 20 хвилин. Своїм постійним клієнтам компанія миттєво схвалює нові кредити й тільки нові позичальники чекають, але не більше півгодини. Оперативна робота — один із принципів роботи «ШвидкоГроші».

  2. Лояльність до клієнтів. Компанії не важливий соціальний статус позичальників і стан їх кредитної історії. Позики надаються на підставі лише паспорта та коду та інформації про доходи, яку надав сам позичальник, без довідки з місця роботи або довідки про доходи.

  3. Привабливі умови кредитування. Максимальна процентна ставка складає всього 2 % в день. На сьогодні це одне з найвигідніших пропозицій на ринку мікрокредитування.

Компанія «ШвидкоГроші» пропонує вигідні умови кредитування онлайн без необхідності витрачати час на збір документів і відвідування відділення особисто. Заявки на отримання грошей на карту розглядаються і схвалюються швидко, а про рішення Клієнт повідомляється по СМС.

partnernews