Прикордонники виявили зброю у чеха, який прямував на в’їзд в Україну (фото)

Учора вночі прикордонники Чопського загону попередили спільно з митниками спробу незаконного переміщення через державний кордон декількох одиниць холодної зброї. Їх було виявлено у транспортному засобі, що прямував на в’їзд в Україну через пункт пропуску «Ужгород» під керуванням 25-річного громадянина Чехії.

Під час здійснення прикордонного контролю щодо легкового автомобіля «Skoda» чеської реєстрації правоохоронці помітили у багажному відсіку предмети, схожі на холодну зброю. Транспортний засіб скерували на поглиблену перевірку, у ході якої виявили арбалет марки «Man Kung», стріли до нього та  ніж з лезом завдовжки 27 см.

Виявлені предмети вилучено співробітниками митниці. У діях іноземця вбачають ознаки правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.263 ККУ «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».  Після проведення необхідних процесуальних заходів іноземець,  у якого виявили холодну зброю, за власним бажанням повернувся на територію  Словаччини.

 

 

Прес-служба Чопського прикордонного загону

clipnews