Наступного тижня в області відбудуться «Закарпатські медичні ралі-2019»

Наступного тижня в області відбудуться «Закарпатські медичні ралі-2019» – Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги за міжнародної участі.

 

У змаганнях візьмуть участь 35 команд з України (25 – обласних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (ЕМД та МК), 8 – студентських команд, 2 – приватної ЕМД) та 7 команд з-за кордону (Угорщини, Румунії (м. Сату-Маре та м. Баю-Маре), Литви, Словаччини, Польщі, Казахстану).

5 червня о 9.30 – урочисте відкриття змагань та науково-практичної конференції «Екстрена медична допомога та медицина катастроф України в умовах мирного та воєнного часу» (Ужгород, пл. Народна,4).

 

Довідково:

Минулого року перше місце серед лікарських бригад на  «Всеукраїнських змаганнях бригад екстреної медичної допомоги за міжнародною участю «Черкаські медичні ралі – 2018» виборола бригада Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги. (Склад бригади:  керівник бригади, лікар з медицини невідкладних станів – Сергій Боднар, лікар з медицини невідкладних станів – Едуард Горзов, фельдшер з медицини невідкладних станів – Микола Гливчак, водій – Аттіла Чуха).

Традиційно переможець отримує почесне право приймати наступні змагання. Відтак, «Всеукраїнські змагання бригад екстреної медичної допомоги за міжнародною участю «Закарпатські медичні ралі-2019»  та науково-практична конференція «Екстрена медична допомога та медицина катастроф України в умовах мирного та воєнного часу» цього року проходять в нашій області. Очікуються гості конференції та учасники змагань з усіх областей України та з-за кордону (Угорщини, Словаччини, Румунії, Литви, Латвії, Польщі, Казахстану, Ізраілю, США, Канади, Швеції і т.д.)

5 червня в Ужгороді проведення конкурсного завдання №1(«Всезнайка») та конкурсного завдання водіїв №2 («Швидкий, вправний, безпечний») – змагання будуть проходити на базі Ужгородського аеропорту.

6 та 7 червня у м.Берегові пройдуть основні змагання команд (10 різних задач  повинна виконати кожна команда-учасник змагань. Суть самих  завдань відомі тільки головному судді J. Ситуації будуть максимально наближені до реальних умов, передбачена реалістична візуалізація травм за допомоги професійного гриму та імітаційних спецнакладок)

7 червня о 16-00 відбудеться нагородження переможців та церемонія закриття змагань.

 

P.S. Також звертаємо вашу увагу, що автомобілі будуть базуватися в Берегівському районі і до Ужгорода пересуватимуться колоною у супроводі поліцейських авто.  Прохання до водіїв бути максимально коректними та ввічливими.

 

 

 

clipnews