Кум Балоги Гелетей пішов із посади керівника Держохорони

Колишній міністр оборони, а нині глава управління Державної охорони Валерій Гелетей написав рапорт на звільнення. Копію рапорта Гелетей виклав на своїй сторінці у Facebook.

При   цьому Валерій Гелетей написав, що пишається колективом, а рішення про відставки прийняв раніше, однак вирішив, що до інавгурації не можна було подавати рапорт, щоб не зірвати саму інавгурацію. Гелетей також додав, що готовий і надалі служити державі та народу.

Нагадаємо, що на посаді міністра оборони Валерій Гелетей проявив певну нерішучість. Гелетея звинувачували в тому, що після звільнення Слов’янська українська армія могла добити ворога, а замість того пропустила колони ворожих військ до Донецька.

 

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради з розслідування обставин трагедії під Іловайськом вважає, що в цих подіях винен екс-міністр оборони Валерій Гелетей і начальник генштабу Віктор Муженко.

Про це йдеться в попередніх висновках комісії, повідомляє “Інтерфакс”.

Зокрема, до трагедії призвели помилкові кадрові призначення в силовому блоці, неадекватні дії Гелетея і Муженка напередодні, а також те, що президент не ініціював введення воєнного стану.

“Помилкові кадрові рішення істотно ускладнили обстановку, а неадекватні дії міністра оборони Гелетея і начальника Генштабу – головнокомандувача ЗСУ Муженка привели до Іловайскої трагедії”, – сказано у звіті.

Як відомо, нардеп від Закарпаття Віктор Балога та Валерій Гелетей є кумами. Син Балоги Андрій, який нині є мером Мукачева, одружений на племінниці Гелетея Едіті.

clipnews