Голова постійної комісії Закарпатської облради Андріїв вивозив за кордон не задекларувавши 400 тисяч євро (фото)

Голова постійної комісії Закарпатської облради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Андрій Андріїв, який є братом Ужгородського міського голови Богдана Андріїва вивіз через митну територію України 426 тисяч євро не задекларувавши їх на митному посту. Інформацію про це передала митна служба Угорщини українським компетентним органам.

 

 

Вивіз коштів здійснювався у чотири заходи: 11 жовтня 2016 року – 105 тисяч євро, 16 жовтня 2016  – 107 тисяч євро року, 23 жовтня 2016року-104 тисяч євро, 28 жовтня 2016 року­ 110 тисяч євро.

 

 

Андрій Андріїв переїжджав держкордон України керуючи автомобілями з держномерами АО0090АА, АО0090ВВ.

 

 

Розуміючи, що є депутатом облради Андрій Андріїв здійснював протиправні дії, декларуючи кошти на угорській стороні на піджаків у ролі яких виступали його дочка Тетяна Андріїв та близький родич Ярослав Лакуста, який разом з Андріївим є засновником ТОВ “ХАЙПРОТЕК УКРАЇНА”.

 

 

Бачимо, що Брати Андріїви вклали кошти у купівлю мерського та депутатського мандатів у жовтні 2015 року, а вже у 2016 вдало відбивали вкладені у вибори кошти стрижучи ужгородський міський та закарпатський обласний бюджети. Отримані кошти вивозили за кордон, а ужгородці в результаті отримали розбиті дороги, на ремонти яких списуються сотні мільйонів гривень та неконтрольовані забудови зелених зон і парків.

 

 

Дивно, що правоохоронні органи Закарпаття ніяким чином не реагують на вивіз Андрієм Андріївим сотень тисяч євро поза правовим полем України, можливо така лояльність пов’язана специфічними відносинами депутата з одним з заступників прокурора Закарпатської області. 

 

clipnews