До Дня матері у Закарпатській обласній філармонії виступлять юні органісти

Вже кілька років поспіль Закарпатська обласна філармонія підтримує проект «Дитячої органної філармонії», в рамках якого талановиті юні виконавці мають можливість виступити на першій сцені нашого краю і порадувати власними успіхами в опануванні одного з найстаріших і найзагадковіших музичних інструментів – органу.

Цього разу виступ юних талантів приурочено чудовому святу – Дню матері. Тож 10 травня у Закарпатській обласній філармонії відбудеться концерт «Українські музичні фрески» за участі Вероніки Гажо, Анастасії Гриневич, Аліни Декет, Анастасії Гузинець, Олександри Анталовці, Святослави-Іванни Ковтик, а також солістки філармонії Катерини Гажо (орган) і камерного оркестру (керівник – заслужений артист України Владислав Юрош).

У програмі – кращі зразки органної музики (або в перекладі для органу) українських композиторів від епохи бароко до сучасності.

Слухачі почують Концертну симфонію Д.Бортнянського, «Пасакалію» І.Мартона, «Карпатські фрески» Л.Дичко, твори І.Шамо та сучасних українських авторів С.Острової, С.Луньова, С.Леонтьєва. Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Початок о 18.30.

clipnews