У Чопі прикордонники вчили дітей, як поводитися з небезпечними речовинами

Сьогодні прикордонники Чопського загону завітали у місцеву загальноосвітню школу, аби розповісти дітлахам, як поводитися при виявленні вибухівки та інших небезпечних речовин. Навчання організували у рамках Дня цивільного захисту та об’єктового  тренування з питань цивільного захисту.

Провести заняття зі школярами «зелених кашкетів» запросив один із вчителів школи ветеран Держприкордонслужби Віктор Сигайов. Офіцери пояснили учням, як убезпечити себе, якщо натрапиш на підозрілий предмет, вибухівку або гранату. Окрім того, проінструктували і вчителів, як діяти в умовах підвищеної небезпеки та як евакуювати неповнолітніх з навчального закладу. Під час занять школярам також розповіли, як поводитися під час виникнення пожежі, в інших екстремальних ситуаціях та як надавати домедичну допомогу.

Безумовно, такі навчання сподобалися як малечі, так і старшокласникам. Учні молодших класів сприйняли тренування як захоплюючу пригоду, доросліші школярі розуміли важливість та необхідність навчань такого роду.

Прес-служба Чопського прикордонного загону

clipnews