Ужгородці «вітають» мера за реконструйовану площу Петефі (фото)

На світлинах вдячні ужгородці спішать привітати європейського мера міста з Великоднем. Довготривалий та вимучений капремонт площі Петефі вже обійшовся ужгородцям в понад 60 мільйонів гривень!

Допис поширили у групі Ужгород.

В рамках підряду ТОВ “КБК” зокрема виконувала роботи з організації відводів для збору води під час опадів, замінювала каналізацію, вимощувала гранітні плити з заводу Андріїва тощо.

Окремо міськрада Ужгорода оголошувала додатковий тендер вартістю в 10 млн гривень для того, аби сумнозвісний підрядник переклав на площі бруківку – https://u.to/VWI_FQ.

Амбіції братів Андріївих – крісла мера та народного депутата.

Впевнені, що кожен ужгородець повинен зробити європейський вибір та “подякувати” місцевим реформаторам за таку капітальну відбудову Ужгорода саме в кабінках для голосування!

Обережно – на черзі капремонт пл. Театральної.

А поки ужгородці крім “привітань” меру Андріїву та підрядникам привнесли трохи гумору під допис:

Sergey Stadnik Можно палеты использованные положить и можно переходить) но главное бушные найти, так как тендер на закупку двух полет обойдётся для бюджета города очень дорого…)

Магда Озимок Лодку забули прикріпити до дерева

Світлана Берізка А може там річковий трамвайчик планують запустити, то приміряються, де краще пристань робити.

Андрей Иващенко МЧС вызывать надо. Пусть переправу наводят))2

Тетяна Тюшка Рукожопі захопили місто у полон. Вони запопадливо приготували баки зліва і справа.

Нажаль такої ж якості й інші мерські ремонти і реконструкції. Ось до прикладу вулиця Капушанська після капремонту біля “Велмарта”. Не забуваймо – зливнева каналізація повністю поміняна на нову. Дощ посередній, нічого надзвичайного, вода стоїть, якщо і стікає, то дуже повільно.

Капушанська після капремонту біля "Велмарта". Не забуваймо – зливнева каналізація повністю поміняна на нову. Дощ посередній, нічого надзвичайного, вода стоїть, якщо і стікає, то дуже повільно.

Geplaatst door Карл Смутко op Zondag 28 april 2019


Женька Заугар І це маленький клаптик дороги, який робили майже 3 роки різні підрядники за неймовірні кошти (наші з вами). І не помітити це неможливо, наш мер кожен день там не одноразово проїзжає.


clipnews