Ужгородський «Водоканал» знову планує збільшити тарифи

Інформація про проведення відкритого обговорення щодо необхідності зміни встановлених тарифів на водопостачання та водовідведення на 2019 рік.

Згідно Постанови НКРЕКП №866 від 30.06.2017 р. «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» з метою досягнення балансу інтересів споживачів, ліцензіатів і держави, забезпечення безперешкодного доступу споживачів, замовників, ліцензіатів, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, організацій, що представляють інтереси споживачів, громадських організацій, засобів масової інформації та інших заінтересованих осіб до інформації та їх обізнаності на засадах гласності, відкритості, добровільності та свободи висловлювань – КП «Водоканал м. Ужгород» оголошує дату відкритого обговорення щодо необхідності зміни встановлених тарифів на водопостачання та водовідведення на 2019 рік, яке відбудеться 07.05.2019 року о 10:00 у приймальнiй адміністративної будiвлi КП «Водоканал м. Ужгород» за адресою: вул. Митна, 1 – ІІ поверх.

Заявки для участі у відкритому обговоренні, питання, зауваження та пропозиції щодо проекту тарифів та змін до нього приймаються до 06.05.2019 року включно.

Зауваження і пропозиції просимо подавати за адресою: вул. Митна, 1 м. Ужгород, 88000, або на електрону пошту e-mail: kanc@voda.uz.ua, або на сайт підприємства – voda.uz.ua.

Необхідність перегляду діючих тарифів полягає в тому, щоб привести їх до економічно-обгрунтованого рівня.

Узгодження тарифів на воду

Комунальне підприємство «Водоканал Ужгород» планує 7 травня провести відкрите обговорення необхідності зміни тарифів на водопостачання та водовідведення. Долучитися зможе будь-хто, попередньо зареєструвавшись на офіційному сайті установи. Останні зміни до тарифу вступили в дію на початку 2019 року, однак наразі знову є необхідність переглянути вартість послуг.

Geplaatst door 21 Ужгород op Vrijdag 26 april 2019

 

КП «Водоканал м. Ужгород»

clipnews