Ужгородська команда Зе спростувала інформацію про співпрацю з БалогамиСпільнота «Команда Зеленського в Ужгороді» спростувала інформацію про домовленості між кланом закарпатського нардепа Віктора Балоги та олігархом Валерієм Коломойським про передання області під контроль родини Балог.

Друзі, деякі закарпатські ЗМІ нехтують базовими для журналістів принципами об‘єктивності та правдивості і публікують ФЕЙКОВІ новини.

Просимо не звертати на них увагу та довіряти тільки перевіреним джерелам, – йдеться у повідомленні спільноти.

Раніше «Трибуна» повідомляла:

Родина Балог провела успішні переговори з оточенням кандидата в Президенти України Володимира Зеленського. За інсайдерською інформацією з джерел у партії “ЄЦ”, в обмін на фінансування виборчих перегонів на терені Закарпаття у другому турі, посаду голови Закарпатської ОДА посяде молодший брат Віктора Балоги Іван, який на даний момент є народним депутатом. У 2010 році Іван Балога був обраний головою Закарпатської обласної ради VI скликання.

Цікаво, що голова клану Віктор Балога 9 лютого мав зустріч в Ізраїлі з олігархом Ігорем Коломойським. Метою візиту було  залучитись підтримкою вірогідного президента Володимира Зеленського та  поставити свою людину  для управління його прихильниками у першому турі перегонів на Закарпатті. Зі своєї сторони Балога запропонував фінансову підтримку Зеленському та структури партії «Єдиний Центр» на Закарпатті, де ця політсила має найбільшу фракцію в облраді. Тоді Коломойський відмовив Балозі.

Наразі ситуація змінилася і під прапори команди Зе готові брати усіх незгідних з Порошенком.clipnews