Середньовічна культура та реконструкція: Найкращі лицарі Європи їдуть на закарпатський «Срібний Татош» (Програма)Історичні фестивалі Закарпаття сповнені видовищними рицарськими боями, запальними середньовічними танцями та музикою, у вечірній час неймовірне вогняне шоу, відтворення середньовічного табору та ще багато цікавого чекає на кожного, хто відвідає замок «Сент-Міклош».

Чинадієвський замок «Сент-Міклош» вже у сьомий раз запрошує всіх поціновувачів середньовічної культури на міжнародний фестиваль «Срібний Татош», що пройде 24 – 26 травня 2019 року.


Програма фестивалю Срібний Татош

Що треба знати про місце проведення?

Фортеця «Сент-Міклош» XV ст. гордо височіє над мальовничою річкою Латорицею на тлі Карпатських вершин. Здавна тут сходяться шляхи Сходу і Заходу, якими йшли торгові каравани і численні війська.

UU6uDiQD_E4
e9-Tr2-ue2M

Цьогоріч тут знову схрестять мечі рицарі з України, та сусідніх країн, щоб відродити славу минулих епох, та показати чисельним гостям, цікаву історію, запеклі поєдинки, середньовічні танці, та культуру.

Фестивалі Закарпаття цікаві та колоритні, особливо ті, що відтворюють історію, культуру та традиції середньовіччя. Фестиваль “Срібний Татош”, це унікальні краєвиди, історії, реконструкції, звісно фото та емоції.

LuEx0GIYnpU

Срібний Татош – тактичні дії безпосередньо перед боєм.

На фестивалі Срібний Татош будуть проводитись видовищні середньовічні бугурти, двобої на мечах і алебардах, лунатиме автентична музика, готуватимуться смачні страви за старовинними рецептами.

podTHPG-On0

Фестивалі Закарпаття не можуть обійтись без танців, а на фестивалі “Срібний Татош” музика та танці будуть середньовічні у автентичному виконанні.

M0s_3joL680

Тож заплануйте відвідати найкращий історичний фестиваль Закарпаття “Срібний Татош”, що пройде 24 – 26 травня 2019 року у середньовічному замку “Сент Міклош” у селі Чинадієво, поруч з містом Мукачево.

Тут кожен учасник фестивалю зможе взяти участь в середньовічних забавах і танцях, постріляти з лука та арбалета, долучитися до майстер-класів, придбати оригінальні речі на ярмарку.

Отже, фестиваль «Срібний Татош», чекає на Вас.

Дата: 24 – 26 травня 2019 року.

Місце проведення: замок кохання “Сент Міклош”, Чинадієво

Вхід на фестиваль платний.

ТурІнформclipnews