Паски та продуктові набори для осіб з обмеженими фізичними можливостями подарували закарпатські підприємці та благодійники

Незважаючи на доволі складну ситуацію в нашій державі, у повітрі все ж вирує святкова атмосфера. Люди готуються до відзначення Великодня. За підтримки закарпатських підприємців проводяться різноманітні благодійні акції для соціально незахищених верств населення. Не оминули увагою членів та волонтерів Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату.

Так, в чистий четвер 25 квітня 2019 року підприємець Дік Роман Юрійович, який має свою пекарню ПП «Пекарня ДІК» (м. Ужгород, вул. Коритнянська, 6), керівник ТОВ «ВЛАД» Цирик Владислав Васильович та голова Закарпатського обласного благодійного фонду дітей-сиріт та інвалідів «Співчуття» Музика Віктор Іванович у зв’язку з наближенням Великодня подарували Закарпатському обласному осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату декілька десятків пасок та продуктових наборів.

Дуже радує те, що в такий нелегкий для України час знаходяться люди готові безкорисливо допомогти особам з обмеженими фізичними можливостями більшість з яких живе на мізерну пенсію.

Голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Лизанець Олександр Михайлович від імені членів та волонтерів осередку висловлює велику вдячність Діку Роману Юрійовичу, Цирику Владиславу Васильовичу та Музиці Віктору Івановичу за їх допомогу.

Шановні читачі, у Вас також є можливість підтримати діяльність Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, надавши посильну допомогу:

ПАТ КБ “Приватбанк”, п\р 26004053909822,

 код ЄДРПОУ 37231258, МФО 312378

За детальнішою інформацією можете звертатись за телефоном 0997915415

clipnews