Закарпатський поліцейський врятував життя чоловіка, який впав до річки в УжгородіГоловне управління Нацполіції Закарпаття на чолі з полковником поліції Романом Стефанишиним висловлюють подяку інспектору Роти тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції Закарпатської області Тимуру Кураку.

В Ужгороді патрульний врятував життя чоловіку, який впав до річки і не міг самотужки вибратися на берег. Подія трапилася вчора близько 18-ї години біля транспортного мосту по вулиці Анкудінова в Ужгороді.

Ідучи, у свій вихідний, транспортним мостом інспектор Роти тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції Закарпатської області Тимур Курак помітив, що у річці знаходиться людина без свідомості.

Не довго думаючи, чоловік викликав швидку, а тим часом сам дістався до води та витягнув чоловіка на берег. Тимур Курак надав чоловікові домедичну допомогу та зрештою передав його у руки фахівціів медичної справи. 

«Вчинок інспектора Роти тактико-оперативного реагування Управління патрульної поліції Закарпатської області Тимура Курак – гідний похвали. Він довів, що справжній правоохоронець – на варті життя та здоров’я громадян стоїть 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Від мене особисто та колективу закарпатських правоохоронців, прийміть щирі слова вдячності. Своїм вчинком ви довели, що у поліції працюють люди, на яких можна покластися і яким можна довірити власне життя, бо на варті порядку та безпеки правоохоронці стоять цілодобово» – зазначив начальник Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, полковник поліції Роман Стефанишин.  

Відділ комунікації поліції Закарпатської областіclipnews