В Ужгороді у квітні «Бліц» організовує дві масштабні танцювальні мистецькі події

В Ужгородському прес-клубі відбулася пре-конференція керівництва Студії сучасного танцю «Бліц». Йшлося про дві масштабні події, які чекають на ужгородців та гостей міста вже найближчим часом.

 Олена Камінська,  керівник Студії сучасного танцю ‘Бліц’ розповіла про Міжнародний танцювальний фестиваль «Ghetto Groove» – вже відомий бренд в українському та східноєвропейському хіп-хоп ком’юніті. Цього року він отримав нову назву «Get2Groove» та виріс у грандіозний проект, що співпрацює з Udance, а також фінансується Посольством США в Україні. «Цього року Get2Groove – Udance Uzhgorod 2019 проходитиме 12-14 квітня у Спорткомплексі «Юність» (вул. М.Заньковецької, 5). У рамках події буде багато цікавого як для професійних танцівників, так і для глядачів.

Командні змагання та хіп-хоп батли 1х1 відбудуться 13 квітня, судитимуть – Ларкін Пойнтон з США і відомі в Україні хореографи Тимур Карпінський, Юджин Кулаковський, Євген Хмельницький, Олександр Прокопович та Олександр Путілов, – каже Олена Камінська. –  Для участі у конкурсі треба завчасно зареєструватися за посиланням на порталі Udance. Для тих, хто хоче подивитися, як проходять змагання, достатньо купити квиток глядача». Проект «Get2Groove» реалізується за фінансової підтримки Посольства США в Україні, Закарпатської ОДА та Ужгородської міської ради.

У цей же день – 13 квітня о 20:00 – організатори запланували вечірнє шоу, на якому глядачі не тільки зможуть потанцювати та подивитися найкращі танці чемпіонату. Буде й дещо надкруте: Аліна Паш (Київ), D’Arts Dance Project (Київ), Very The Jerry (Львів), Студія сучасного танцю «Бліц» (Ужгород), KANIFO (Кривий Ріг) та шоу-кейси від усіх суддів – а це не тільки талановитий американський хореограф, але й сузір’я найкращих танцівників України. Ведучий – MC Dron.

Запрошені судді з України та Америки проведуть майстер-класи з хіп-хопу 12 та 14 квітня в СК «Юність» та СК «Акварель». Взяти участь зможуть усі охочі, розклад на сторінках фестивалю в соціальних мережах. Можна окремо купити квитки на чемпіонат, на майстер-класи або на шоу-програму – організатори пропонують різні опції для максимальної зручності усіх охочих відвідати фестиваль.

Раніше, за словами Олени Камінської на конкурси в Ужгород частіше приїжджали словаки та угорці, зараз побільшало яскравих колективів та танцівників з усієї України, зокрема зі східної.

Марк Полів’яненко,  менеджер Проекту ‘Get2Groove зауважив, що вперше в Україну на фестиваль в Ужгороді приїде відомий хореограф із США Ларкін Пойнтон. Він виступить у якості судді, а також дасть кілька майстер-класів для тренерів з усієї України та відкриті майстер-класи. З ним у рамках освітнього проекту працюватимуть відомі українські хореографи.

СТТ «Бліц» організовує також 19 квітня о 19.00 виступ в Ужгороді легендарного американського танцювального колективу StepAfrika. Колектив вперше відвідає Україну в рамках програми культурних заходів Посольства США. Виступи та майстер класи відбудуться у Львові, Ужгороді та Івано-Франківську. StepAfrika! – перший професійний танцювальний колектив у світі, який знайомить  з унікальною афро-американською традицією степінгу. Їх виступи вражають глядачів своєю динамікою та вибуховим темпераментом, а команда входить в першу десятку найкращих афро-американських танцювальних колективів США.

«Це відомий американський колектив, який танцює африканський степ, починаючи з тих первісних рухів до сучасного стилю, – каже Марк Полів’яненко. –  Цей захід безкоштовний, на нього можуть потрапити усі бажаючі, запрошення-квитки можна отримати в облмуздрамтеатрі. 20 квітня колектив проведе майстер-класи у  школі мистецтв та культпросвітньому училищі. Того ж дня  о 16.00 на площі Театральній відбудеться міні-перформанс» від StepAfrika».

Більше інформації про колектив можна знайти за посиланнями:

Сайт StepAfrika!: https://www.stepafrika.org/   Facebook StepAfrika!: https://www.facebook.com/StepAfrika1994/

clipnews