Якісне хірургічне обладнання для ветеринарії – запорука успішних операцій

Ветеринарна практика рідко обходиться без хірургічного втручання – дрібні операції виконуються хірургами клінік щодня. Тим більш, важливо укомплектувати клініку хірургічним обладнанням, для виконання складних порожнинних операцій. Повністю обладнати хірургічне ветеринарне відділення можна такими апаратами і аксесуарами, як хірургічні столи, обладнання для анестезії, світильники, кисневі концентратори, шприцеві дозатори, інструменти.

Ви можете купити для клініки відразу готовий комплект інструментів, що буде вигідніше і дешевше.

Основу будь-якої операційної складають хірургічні столи, представлені в широкому асортименті на https://ukrvet.ua/kategorii/97/khirurgicheskoe-oborudovanie/ с різними модифікаціями. Залежно від цінового сегмента, ви можете вибрати стандартний стіл, модель з регульованими секціями, яка підвищує рівень комфорту і точність проведення операцій.

Точність і безпека будь-яких операцій

Гарна освітлення в операційній також позитивно впливає на точність хірургічних маніпуляцій. Для цього обов’язково треба придбати хірургічні світильники, представлені модифікаціями стаціонарними, пересувними, з різною кількістю рефлекторів.

Анестезіологічне обладнання забезпечує безпечне і комфортне проведення операції. В цьому розділі доступні портативні анестезиологічні апарати, анестезіологічні маски для котів і собак, випарники для наркозу, а також апарати ШВЛ. Сучасне обладнання для анестезії забезпечує точну подачу анестетика різних типів, дозволяє швидко відрегулювати швидкість потоку, тиск і температуру.

Для ветеринарних клінік, які надають стоматологічні послуги для чотириногих, обов’язково варто придбати скалер. Це компактний прилад, який не потрібно підключати до стоматологічної установки. Продумана ергономіка, висока якість всіх деталей гарантують комфортну роботу і відмінний результат.

Кисневі концентратори дозволяють проводити кисневу терапію в клініках або домашніх умовах. На вибір представлені різні модифікації, які відрізняються компактними розмірами і низьким рівнем шуму.

Широкий асортимент хірургічного обладнення на www.ukrvet.ua дозволить укомплектувати хірургічне відділення будь-якої ветеринарної клініки. Висока якість затискачів, лігатурних голок, голкотримачів, ножиць, пінцетів анатомічних, лапароскопічних інструментів допоможе швидко і точно провести не одну операцію, врятувати життя багатьох тварин.

Також ви можете придбати готові хірургічні набори в Укрвет, в які входять голки різного діаметру, голкотримачі, скальпелі і ножі, пінцети і затиски, зонди, троакари, гачки. Просто виберіть потрібний вам набір, комплектація якого підходить для вашої специфікації.

Правильно підібраний хірургічний інструмент і обладнання підвищать рівень обслуговування вашої клініки та допоможуть вашим чотириногим пацієнтам.

partnernews