Рятувальники знайшли заблукалих на Говерлі туристів

Сьогодні, 01 березня, о 09:25 рятувальники знайшли заблукалих туристів в районі гори Мала Говерла. Наразі їх транспортують до найближчого населеного пункту, де передадуть під опіку медиків.

Як уже повідомлялося, 28 лютого о 20:00 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час проходження туристичного маршруту групою туристів (під час спуску з г. Говерла в сторону полонини Козмещик Рахівського району) травмувалась туристка. Туристів двоє, чоловік та жінка. За попередньою інформацією вони є мешканцями м. Одеса. 

Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучено два гірських пошуково-рятувальних відділення с. Лазещина та м.Рахів у складі 11 рятувальників та 2 одиниць спецтехніки.

Пошуково-рятувальні роботи ускладнюються через загрозу сходження лавини, круті схили, обледеніння снігового покрову та відсутність мобільного зв’язку в місці проведення пошуків. 

О 07:30 на допомогу рятувальникам Закарпаття додатково залучено Ворохтянське гірське пошуково-рятувальне відділення У ДСНС України у Ів-Франківській області.

У ДСНС України у Закарпатській області 

clipnews