Поліція Закарпаття заступила на охорону виборчих дільниць

На усіх 811 виборчих дільницях області, після завезення бюлетенів для голосування, працівники поліції здійснюватимуть цілодобову охорону, аж до завершення процесу голосування та підрахунку голосів. 

Відсьогодні  поліція Закарпаття розпочала охорону виборчих дільниць. З цього приводу в кожному територіальному підрозділі поліції зранку проведено відповідний інструктаж для особового складу, який забезпечуватиме охорону громадського порядку на виборчих дільницях. 

Зокрема, для працівників Тячівського відділу та Дубівського відділення поліції інструктаж провели начальник УОАЗОР ГУНП області Йосип Машкаринець і начальник Тячівського ВП підполковник Янош Дорчинець. 

Усім поліцейським, які працюватимуть на виборчих дільницях, роздано друковані пам’ятки, в яких чітко розписано весь алгоритм дій на виборчій дільниці. Також керівники наголосили на неухильному дотриманні законності, забезпеченні правопорядку, особистій відповідальності за ситуацію на дільниці. 

Нагадаємо, що з 23 березня поліція Закарпаття взяла під охорону всі 6 окружних виборчих комісій, а з 25 березня правоохоронці краю переведені на посилений варіант несення служби. 

З часу завезення виборчих бюлетенів з ОВК на 811 виборчих дільниць правоохоронці здійснюватимуть їх цілодобову охорону аж до завершення процесу голосування та підрахунку голосів.

Разом з тим, поліція Закарпаття залишається поза політикою і у сам виборчий процес не втручатиметься. 


   

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

clipnews