Паперовий посуд для свят

Одноразовий посуд стає все більш популярним вибором для організації свят, вечірок і заходів. Хоча його можна придбати у будь-якому супермаркеті, може бути важко знайти в асортименті досить стильні речі, які підходять для вашого особливого випадку, і досить міцні, щоб впоратися з гарячими стравами.

Посуд для вечірки

На щастя, фантастичний асортимент компанії «Екопосуд» може легко вирішити обидві проблеми. Посуд для фуршету якісно зроблений і виглядає чудово, підходячи до всіх тем і подій, які ви запланували. Компанія пропонує багато практичних варіантів для сервірування – від тарілок, мисок і таць для подачі страв, до яскравих стаканчиків для гарячих та холодних напоїв, а також зручні підставки, кришки, термочохли.

Використання паперового посуду заощадить ваш час і зусилля на прибирання, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу і не витрачаючи значну частину вашого бюджету. Зробіть своє життя простішим, а вечірку більш екологічною, обравши паперовий посуд для фуршету від «Екопосуд»! При підготовці вечірки ви повинні також запастися соломинками, тарілками, паперовими підносами і серветками.

Паперові стаканчики для гарячих і холодних напоїв

Такі стаканчики ідеально підходять для вечірок і сімейних торжеств в саду, на відкритому повітрі, барбекю і пікніків. Вони легкі, зручні та не ламаються. І проблема купи брудного посуду після вечірки зникає.

Товари від «Екопосуд» також ідеально підходять для кафе, барів і закусочних, які пропонують своїм клієнтам гарячі та холодні напої. Мала вага і простота зберігання роблять їх ідеальними для використання в торгових автоматах з кавою та чаєм.

Серед запропонованих позицій ви знайдете одношарові та двошарові вироби різних кольорів та візерунків, стаканчики з крафтового паперу, зможете також замовити партію з логотипом власної фірми чи закладу. Всі продукти виготовлені з матеріалів найвищої якості, відповідають суворим стандартам, що дозволяє їм вступати в контакт з харчовими продуктами.

partnernews