Мер Ужгорода ще на волі (відео)

Судове засідання у справі за обвинуваченням у привласненні коштів міським головою Ужгорода Богданом Андріївим відбудеться 25 квітня. Про це повідомила речниця Ужгородського міськрайонного суду Надія Гейруш. За її словами, сьогодні за ухвалою колегія суддів встановили порядок та обсяг доказів, які будуть досліджені. Спочатку відбудеться допит свідків, потім досліджуватимуть письмові докази, які містяться у матеріалах справи.

Міського голову Богдана Андріїва звинувачують у підробці документів та привласненні 6-ти з половиною мільйонів гривень під час реставрації пам’ятки архітектури «Совине гніздо».

Деталі – UA: Закарпаття

Судове засідання у справі міського голови Ужгорода Богдана Андріїва відбудеться 25 квітня

Судове засідання у справі за обвинуваченням у привласненні коштів міського голови Ужгорода Богдана Андріїва відбудеться 25 квітня. Про це повідомила речниця Ужгородського міськрайонного суду Надія Гейруш. За її словами, сьогодні за ухвалою колегії суддів встановили порядок та обсяг доказів, які будуть досліджені. Спочатку відбудеться допит свідків, потім досліджуватимуть письмові докази, які містяться у матеріалах справи.Міського голову Богдана Андріїва звинувачують у підробці документів та привласненні 6-ти з половиною мільйонів гривень під час реставрації пам’ятки архітектури «Совине гніздо».#НовиниСуспільнеЗакарпаття

Geplaatst door UA: Закарпаття op Woensdag 27 maart 2019
clipnews