До уваги громадян! Адреси спецмайданчиків відділків поліції Закарпаття

За скоєння кримінальних та адміністративних правопорушень винних осіб поліція притягає до передбаченої законом відповідальності, а транспорт правопорушників вилучається і затримується на спецмайданчики.

Порядок тимчасового затримання працівниками уповноважeних підрозділів Нацполіції транспортних засобів, а також їх збeрігання прописаний у відповідній постанові Кабінeту міністрів України. Повідомляємо адреси спеціальних майданчиків територіальних відділів і відділень поліції Закарпаття, на яких правоохоронці зберігають тимчасово затримані транспортні засоби.

Спецмайданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів Мукачівського міського відділу поліції та Мукачівського районного відділення поліції знаходиться за адресою: м.Мукачево, вул.Добролюбова, 11. Телефон для довідок: ‎095-383-05-75. 

Спецмайданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів Тячівського міського відділу поліції знаходиться за адресою: м.Тячів, вул.Промислова,6А. Телефон для довідок: ‎097-474-68-77.

Спецмайданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів Виноградівського відділення поліції знаходиться за адресою: м.Виноградів, вул.Миру, 59. Телефон для довідок: ‎067-314-18-92.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області 

clipnews