В Ужгороді тривають консультації про вибір місця для розміщення пам’ятника жертвам Голодоморів

Нещодавно Ужгородська міська рада поцікавилась думкою ужгородців щодо можливої зміни місця розташування пам’ятника жертвам Голодоморів. За результатами консультацій міська рада врахує побажання ужгородців при прийнятті рішень.

Нагадаємо, що 24 листопада 2018 року до Дня вшанування жертв Голодоморів на набережній Незалежності поблизу медичного факультету УжНУ було встановлено пам’ятник “Свіча пам’яті”. Монумент має художнє вираження, яке навіює шок та негативне ставлення до подій 1932-33 рр. – масштабній трагедії українського народу. Встановлення цього монументу спровокувало жваву дискусію серед ужгородців щодо художнього вираження ідеї та відповідності обраного місця для належного вшанування жертв Голодоморів. 

Станом на 11.03.2019 року участь у консультації взяли 301 унікальний користувач, а їх думки розділилися таким чином:

134 голоси – наб. Незалежності (Медичний факультет УжНУ)

62 голоси – вул. Тиха (підніжжя Кальварії)

47 голосів – вул. Капушанська (цвинтар)

5 голосів – пл. Дружби Народів (Ротарі-парк)

8 голосів – вул. Шевченка (Парк святої Тетяни)

45 голосів – вул. Героїв (Пагорб Слави)

            Консультація триває до 17 березня включно! Не будьте байдужими! Обирайте!

            Ужгородська міська рада запрошує зробити вибір на офіційному сайті у рубриці «Публічні консультації» (http://rada-uzhgorod.gov.ua/publichni-konsultatsiyi/), або ж на сайті vdmk.org/9211 або SMS “9211 (пробіл) номер відповіді” на номер 093-177-0035.

            Довідка. Публічні консультації впроваджуються в межах проекту «Задай курс владі», що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) та Ужгородської міської ради.

            Публічна консультація – це інструмент, за допомогою якого влада отримує від громадян інформацію щодо того, яким вони бачать вирішення конкретного суспільно важливого питання. Воно виноситься на загальне обговорення, кожен громадянин може висловитися і вплинути на прийняття остаточного рішення.

clipnews