Замовити послуги з технічного нагляду за будівельними роботами в Україні

Хочете бути впевнені, що під час будівництва об’єкта не буде порушень? Замовте послугу з технічного нагляду за будівництвом. Цей комплекс процедур дає гарантію, що всі роботи будуть виконані якісно і дотримані вимоги безпеки. Адже технічний нагляд за будівництвом здійснює всебічний контроль за проведеними роботами. Якщо у вас, як у забудовника, немає можливості проводити контроль своїми силами, необхідно звернутися в наглядовий орган. Це значно скоротить витрати, а також заощадить час і нерви.

Які цілі переслідує здійснення технічного нагляду:

  • Запобігти можливим порушенням з боку підрядника.
  • Перевірка документації.
  • Дотримання розпоряджень з боку проектних організацій та адміністративних органів.
  • Адекватність вимогам умов зберігання матеріалів і технічних пристроїв.

Порядок надання послуги

За необхідності, працювати може як один співробітник наглядового органу, так і кілька. Профіль фахівця безпосередньо залежить від того, які саме процеси необхідно перевірити – будівельні роботи, прокладання комунікацій або перевірка документації. Вартість послуги розраховується виходячи з кваліфікації співробітника, частоти його появи на об’єкті та кількості проведених робіт.

Звернувшись в організацію, де можуть надати висококласних фахівців для проведення технічного нагляду, ви значно поліпшите якість проведення робіт на об’єкті. Компанія «Профітех» вже довгий час працює з різними організаціями, як з муніципальними, так і приватними. За цей період реалізовано, від початку і до введення в експлуатацію, проектів найрізноманітніших напрямків. Компанія працює з кваліфікованим персоналом, що має глибокі пізнання в області інженерії і будівництва.

Крім того, «Профітех» брала участь в проектах, що фінансуються міжнародними організаціями. Замовивши тут послуги технагляду, ви забудете про недобросовісних підрядників.

partnernews