Ужгородський мер Андріїв витратив 500 мільйонів гривень платників податків на неякісні ремонти дорігПісля початку реформи децентралізації місцеві бюджети по Україні зросли в 3-6 разів. Так, якщо раніше бюджет Ужгорода становив 200 млн грн, то зараз понад 1.3 мільярда гривень. Такі значні кошти у місцевій скарбниці дозволили міській раді Ужгорода провести ряд ремонтних робіт на автошляхах міста. Повідомляє zak-insider.com

За клопотанням мера Ужгорода та депутата обласної ради Андрія Андріїва, основними підрядниками на такі ремонти було обрано сумнозвісні ТОВ КБК та БК Антрол. Сьогодні останню фірму ЗМІ згадують в контексті неякісно викладених гранітних плит на пл. Корятовича, від магазину “Зіна” і аж до “Червеної ружі”.

Викладені плити на пл. Корятовича

Встановлення гранітної плитки по-андріївськи

Кошти громади Ужгорода йдуть коту під хвіст. Встановлення гранітної плитки по-андріївськи.

Geplaatst door Громадянська спільнота Закарпаття op Zaterdag 2 februari 2019

Наспраді БК Антрол виступало підрядником на роботах по вулиці Капушанській, де через три дні просів асфальт; вул. Панаса Мирного де бруківку, також, можна витягнути руками; реконcтрукція площі Кірпи, де нині просідає дорожнє покриття та “стоїть” вода в дощову погоду.

Застій води на відремонтованій пл. Г. Кірпи

Вул. Панаса Мирного – ремонт за 1.5 млн грн.

Брав участь підрядник і у роботах по вул. Шумній, де в ході слідства Служба безпеки України встановила, що міськрада Ужгорода перерахувала фірмі понад 400 тисяч грн за роботи які взагалі не виконувалися. Понад 8 млн грн отримав підрядник за роботи по вулиці Заньковецькій.

Щодо ТОВ КБК, то ця фірма за понад 60 млн проводила роботи по реконструкції площі Петефі, стала переможцем 20-ти мільйонного тендеру на роботи по Набереженій Незалежності, продовжувала ремонт вулиці Шумної, де нині в 5-ти місцях просів асфальт та утворилися вибоїни.

Вул. Шумна після ремонту

Тричі підрядник не вклався у терміни по роботах на вулиці Можайського, частина якої по нині не завершена, а на відремонтованому відрізку теж просів асфальт. До слова, майже всі тротуари в місті ремонтував саме цей підрядник.

Вул. Можайського – тричі КБК не вклалося в термін по здачі робіт

Ремонт “Замкових сходів”, площі Шандора Петефі, пл. Поштової та Дружби народів, вулиць – Фединця, Новака, Собранецької, Будителів, Макаренка, Погорєлова, Парижської комуни, Пестеля, Заньковецької, Чорновола, Тлехаса, Богдана Хмельницького, Некрасова, Стефаника, Підгірної, Закарпатської, проспект Свободи – все це підряди ТОВ “КБК.

Вчора в соцмережі FB з’явилося відео, як бруківка на пл. Петефі повторила долю гранітних плит Андрієва, що встановлені на пл. Корятовича.

У судовому реєстрі, щодо ТОВ “КБК” внесено 42 судових рішення.

Варто припускати, що така любов з боку місцевої влади у вигляді робіт на сотні мільйонів гривень – не залишається без 20%-х відкатів подяки керманичам Ужгорода. І хоча міскрада показово судиться з фірмою, яка має статутний капітал 3 000 грн, за неякісно проведені роботи, ці два “золоті” підрядника прожовжують вигравати всі тендери.

Загалом за каденції братів Андріївих на дороги місцевого значення було витрачено майже півмільярда гривень.clipnews