Ужгородець, який обманом виманив у 36 потерпілих понад 280 тисяч грн, опинився на лаві підсудних

Ужгородською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно місцевого мешканця, який, шляхом обману та зловживання довірою 36 потерпілих, виманив у них понад 280 000 грн.

Як повідомив керівник Ужгородської місцевої прокуратури Дмитро Кириленко, встановлено, що місцевий мешканець, входячи в довіру до ужгородців, пропонував їм встановити по привабливим цінам нові метало-пластикові конструкції (вікна, двері). Проте отримавши завдаток, умови укладеного договору  чоловік не виконував.

 З початку 2017 року,  відколи підозрюваний здійснював свою, так звану, підприємницьку діяльність, від його шахрайських дій потерпіло 36 осіб, близько 80 % з яких – пенсіонери.

Станом на момент скерування обвинувального акту до суду, кошти потерпілим не відшкодовані.

Дії підозрюваного кваліфіковано ч.ч. 1,2 ст.190 КК України – шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою, вчинене повторно.

Довідково:

За скоєне передбачене покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

clipnews