Скомпрометований депутат Волошин втратив землі «під гаражі» в центрі Ужгорода

25 січня 2019 року Ужгородським міськрайонним судом під головуванням судді Олега Придачука було ухвалено рішення у двох справах щодо рішення Ужгородської міської ради від 7 листопада 2014 року про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення трьох земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів на площі Ш.Петефі, прямо перед Будинком побуту. Рішення про дозвіл щодо двох таких ділянок судом  визнано протиправними та скасовано. Справа про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення третьої ділянки ще перебуває на розгляді у суді.

Як раніше інформувалося, ділянка площею 300 кв.м, на яку накинув оком одіозний депутат Іван Волошин, аби відвернути увагу громадськості була розділена на 3 суміжні, з різними адресами, які, в свою чергу, були оформлені на підставних осіб – так званих “піджаків”, одним з яких є мати цивільної дружини І.Волошина Тамари Готри.

Ці ділянки безкоштовно було виділено громадянам начебто для для будівництва індивідуальних гаражів, що саме по собі є нонсенсом в історичній частині міста і не передбачено генпланом. Перелік ділянок: гр. Роман А.М. – 0,009 га, вул.Митрака, б\н (без номера), гр. Готра Т.М. (мати дружини І.Волошина) – 0,01 га вул. Мукачівська, б\н, гр. Бела А.М. – 0,01 га вул. Мукачівська, б\н.

Тобто, йшлося про банальну корупційну безоплатну схему крадіжки землі в громади обласного центру Закарпаття особою, причетною до влади.

Затвердити цю корупційну оборудку 18 січня 2017 року рекомендувала профільна комісія з регулювання земельних відносин Ужгородської міської ради під керівництвом фігуранта корупційного скандалу в міськраді С. Пономарьова та за членства В.Любара, Є.Прозора, О.Афанасьєвої, В.Бабидорича, Г.Шевчука.

Інтереси міста у суді на громадських засадах протягом тривалого часу відстоювала адвокат Наталія Майстренко. За її ініціативою та безпосередньої участі безкоштовне отримання землі тодішнім заступником мера Іваном Волошиним в центрі Ужгорода “під гаражі” було оскаржено у суді.

Відповідно, 29 березня 2017 року Ужгородським міськрайонним судом було задоволено заяву ужгородця, інваліда А. Опачка про вжиття заходів забезпечення щодо затвердження проекту землеустрою та передачі  у власність Ужгородською міськрадою вказаних земельних ділянок на площі Ш. Петефі під індивідуальне гаражне будівництво.

clipnews