Родина Ужгородського міського голови Андріїва придбала приміщення “Укрексімбанку” в Ужгороді (документ)

Про продаж будівлі яка належала публічному акціонерному товариству “Державний експортно-імпортний банк України” повідомляє “Трибуна” з посиланням на електронну торгову систему державних закупівель ProZorro.

Нерухоме майно складалося: будинок літ. А та надвірні будівлі (будинок літ. А площею 721, 6 кв. м, літ. Б площею 13,4 кв. м, літ. В – гаражі площею 107,0 кв. м та літ. Г – навіс), що знаходиться за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, площа Петефі (площа Петефі Шандора; площа Возз’єднання), будинок 19.

Аукціон розпочався 7 листопада 2018 року, а вже 16 листопада 2018 року було оголошено переможця.

За дивним збігом обставин Товариство з обмеженою відповідальністю «ЄВРОІМЕКС» заплатило 15 600 005грн з ПДВ, що становило на одну гривню більше ніж запропонувало Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕХ СОЛЮШН» (15 600 004 грн з ПДВ) та аж на чотири гривні більше ніж Шимон Михайло Петрович (15 600 000 грн з ПДВ).

З підписаним договором можна ознайомитись за посиланням:

Договір

Система Опендатабот вказує, що власниками товариства з обмеженою відповідальністю «ЄВРОІМЕКС» є Ковач Сергій Васильович , внесок — 34 125 000 грн, 50%, Андріїв Андрій Євстахович , внесок — 17 062 500 грн, 25% ( депутат Закарпатської облради, брат Ужгородського міського голови Богдана Андріїва), АНДРІЇВ ВЛАДА МИКОЛА-ВОЛОДИМИРІВНА , внесок — 17 062 500 грн, 25% (дружина Ужгородського міського голови Богдана Андріїва).

Думаємо, що родина мера Ужгорода вдало вклала гроші у елітну нерухомість, адже мінімальна ринкова вартість цієї споруди на 300 тисяч доларів дорожче від покупки.

До слова, відомий телеведучий Майкл Щур у новому випуску своєї передачі постібався з ужгородських доріг та суми, яку було витрачено на ремонт доріг в обласному центрі Закарпаття. Акцент був зроблений на багатостраждальній вулиці Шумна.

“В Ужгороді колись було 40 мільйонів гривень! Їх нещодавно витратили на ремонт доріг, які знову треба лагодити через ями.

Але навіщо, якщо ці ями допомагають містянам думати, відчувати та жити? Дивіться у нашій несистемно постійній рубриці “Презумпція оптимізму”, – йдеться у описі сюжету.

Презумпція оптимізму: позитивні ями на дорозі

Ура! 😀В Ужгороді колись було 40 мільйонів гривень! Їх нещодавно витратили на ремонт доріг, які знову треба лагодити через ями🥳Але навіщо, якщо ці ями допомагають містянам думати, відчувати та жити?😃 Дивіться у нашій несистемно постійній рубриці "Презумпція оптимізму"😊Свіжий виупск дивіться о 19:00 на нашому ютуб-каналі!

Geplaatst door Телебачення Торонто op Zondag 17 februari 2019


clipnews