На Закарпатті сімох поліцейських, запідозрених у корупції, відсторонено від роботи

За клопотанням прокуратури сімох поліцейських з Перечинщини, які підозрюються у систематичному отриманні неправомірної вигоди, відсторонено від займаних посад.

Ужгородським міськрайонним судом задоволено клопотання процесуального прокурора прокуратури Закарпатської області про відсторонення від займаних посад семи працівників Перечинського РВ Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області, які підозрюються у систематичному вимаганні та отриманні неправомірних вигод (ч. 3 ст. 368 КК України). 

Ще один, вже колишній правоохоронець, який звільнився із займаної посади та на разі переховується від слідства – оголошений у розшук.

Так, прокуратурою області спільно з Управлінням внутрішньої безпеки ДВБ Нацполіції України в Закарпатській області встановлено, що правоохоронці, протягом 2017-2018 років, систематично здійснювали вимагання та отримували неправомірну вигоду від водіїв транспортних засобів за уникнення адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Одному з поліцейських, також додатково повідомлено про підозру за ч.1 ст. 366 КК У (службове підроблення), оскільки, в ході проведення негласних слідчих дій, встановлено факти оформлення фіктивної адміндокументації.

 Триває подальше досудове розслідування.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

clipnews