Мукачівська міськрада роздає матеріальну допомогу “потрібним” людям (документ)Як днями повідомляли засоби масової інформації, Управління праці та соціального захисту населення м. Мукачева перевіряє Державна аудиторська служба України в Закарпатській області.

Понад 500 мукачівців, які одержали гроші з міського бюджету опитують аудитори. Проводить ревізію в Мукачівському УПСЗН Ольга Коваль (на фото), яка вже встигла заявити, що протягом 11 днів перевірки порушень не виявлено.


Як повідомляє громадська активістка Лариса Шуманська в соцмережі FB, дивним чином, матеріальну допомогу з бюджету міста Мукачево отримав український естрадний співак, родом з с. Білки Іршавського району, Степан Гіга. Друзі співака запевняють – Степан Петрович роками проживає в Ужгороді.

Згідно з отриманими відповідями на інформаційні запити, співак отримав матеріальну допомогу у розмірі 15 тисяч гривень, за програмою допомоги на лікування, яку погодила сесія Мукачівської міської ради.

Варто відзначити, що фінансову допомогу з бюджета м. Мукачево можуть отримувати тільки жителі міста. Яким чином відомий закарпатський тенор почав отримувати п’ятизначні допомоги з бюджету Мукачева – наразі невідомо, однак такі “дрібниці” аудиторів не цікавлять. У ЗМІ Ольга Коваль заявила, що не знайшла підтверджень тому, що Степан Гіга не прописаний в Мукачеві.

Громадськість підозрює – відомого тенора екстрено прописали в мукачівському гуртожитку, аби перевести в готівку матеріальну допомогу УПСЗН м. Мукачева.

За повідомленням zak-insider.com, народний артист України Степан Гіга отримував фінансову допомогу щонайменше двічі. Друга виплата співаку, в 2018 році, за чутками, сягає близько 70 тисяч гривень.

Чи надав Степан Гіга оплачені рахунки та чеки, які підтвердили б факт лікування в медичному закладі, протягом 2 місяців, як цього вимагає законодавство?

Відзначимо, що згадувана перевірка відбувається за зверенням громадських активістів. Декілька років громада добивалася списків осіб, які отримують багатотисячні матеріальні допомоги за підписом начальника УПСЗН м. Мукачева Наталії Зотової.

Очільниця Управління соцзахисту всіляко відмовлялася надати таку інформацію редактору газети “СНК” Ларисі Ступак, хоча, в той самий час, на запит ГО “Єдність краю”, Наталія Зотова такі списки надала.

Як стало відомо, редактор газети “СНК” подала повідомлення про злочин за ст 161 КК (Порушення рівноправності) . Адже у випадку, коли журналісти не можуть отримати список отримувачів бюджетних грошей протягом 2-х років, а іншому запитувачу таку інформацію надають, – в таких діях чиновників УПСЗН наявний склад злочину.

Дивно, що керівництво управління роками вважало, що представники преси не мали права отримати та оприлюднити мукачівцям інформацію про те, хто і скільки бюджетних коштів отримав з міського бюджету.

А що, як отримувачі виплат й взагалі здорові та не потребують допомоги? Мова про десятки мільйонів гривень!!!

Подейкують, що серед щасливчиків і цілий список заможних державних службовців та бізнесменів.clipnews